Priatel sa zvláštne oblieka

Príspevok v téme: Priatel sa zvláštne oblieka
luciiiiaa

Nie že by by to až tak vadilo alee... Niekedy by mu tak pristali veci ktore si on na seba nechce dat . Uz sme boli aj po obchodoch som mu ukazala ,naznacila ze co by mu pristalo a on nic... Ze jemu sa to nepaci. Ale ked mne pripada normalne az pritazlivejsi a krajsi ked je obleceny ok ... mam si to prestat vsimat, ci ako??

excell

Lost, nekupoval by som na takýto účel Adidas ani nič podobné, radšej si zájdi do Treklandu alebo do Tatra sportu, ja mám do snehu vysoké Hanwagy a na ostatné chodenie do lesa stačí aj nízka obuv, trebárs mne sa osvedčila Planika a teraz mám Garmont. Hlavne nech majú Gore texovú membránu a nohy budeš mať stále suché.Do toho kvalitné ponožky, perfektné sú Bridgedale a máš vyhraté. Nie sú to až tak drahé veci, nohy máš len jedny, oplatí sa do nich investovať.

lost

excell, ale vidim ze sa vyznas v obuvy, vies poradit nejaku zimnu obuv, nieco ako cizmy, alebo hocico hoci aj hitech, nieco co dokonale udrzi chodidla v teple aj pri tuhej zime? :)
resp nieco na "camping-chodnie do hor a tak", neviem ci ist do adidas/nike alebo niecoho specialnejsieho, este som sa tomu nevenoval (researchu)

lost

excell,
Ale aj v taliansku sa moze robotnik ulievat :)

ja mam sedacku z talianska.. ale cenovo je HODNE prestrelena, uvidime za 5-10 rokov, ci sa tato sialene kontroverzna (je to spravny opak konzervativneho?) investicia oplatila :)

som ale zvedavy ako to vydrzi kvalitovo :)

excell

Mne vydržia adidasky, iné nekupujem, aj päť rokov, netvrdím že sú tak super kvalitné, vydržia mi preto lebo mám pätoro tenisiek a topánok ani sám neviem koľko, keďže obuv často striedam, vydrží moc dlho, samozrejme že kto má len jedny topánky a nosí ich každý deň kým sa nezoderú, nemôžu vydržať, to je normálne ale nie je normálne ak si kúpim u číňana tričko a po prvom vypraní stratí tvar a farbu, to radšej budem chodiť do Treklandu, nakúpim si tričká od Craftu a mám na pár rokov svätý pokoj,aj po rokoch sú stále rovnaké, je to švédska produkcia a evidentne kvalitná a ako sa hovorí, nie som taký bohatý aby som si mohol dovoliť kupovať lacné veci. Pri oblečení to platí stonásobne. Sú značky ktoré nemajú s čínskym brakom nič spoločné ako to tu niekto naznačil. Napríklad obuv SIDI. Áno, nie je lacná ale to iba preto že nie je vyrobená v ázii. Pán Dino Signori, majiteľ, odmieta vyrábať svoje výrobky v ázii lebo si je vedomý straty kvality, radšej vyrába doma v Taliansku, síce menej a tým pádom drahšie ale v špičkovej kvalite. Múdra filozofia. A našťastie takých výrobcov je stále dosť a dosť.

lost

www.scotweb.co.uk

Ak by tam nebola cena a boli by kazde ciapky zadarmo, tak by som siahol po tejto :)

v tom obhcode maju aj dost zaujamve veci, no ved Skoti :D

Nika25

Čo riešiš? Môj priateľ je metalista s krásnymi dlhými vlasami a ja mám rada nezávislý štýl a značkové trendy sa mi hnusia. Páči sa mi taký aký je a vôbec by ma nenapadlo preorientovávať ho na svoj štýl. A je to super chalan a úžasný hudobník. Ak miluješ svojho miláčika tak ho nerieš.Alebo si radšej najdi figurínu z výkladu značkového obchodu s tou aspoň
môžeš manipulovať.

Nika25

Čo riešiš? Môj priateľ je metalista s krásnymi dlhými vlasami a ja mám rada nezávislý štýl a značkové trendy sa mi hnusia. Páči sa mi taký aký je a vôbec by ma nenapadlo preorientovávať ho na svoj štýl. A je to super chalan a úžasný hudobník. Ak miluješ svojho miláčika tak ho nerieš.Alebo si radšej najdi figurínu z výkladu značkového obchodu s tou aspoň
môžeš manipulovať.