Suchý alebo mokrý kašeľ?

Príspevok v téme: Suchý alebo mokrý kašeľ?
kaselkasel

nakolko som v zahranici a nemam moznost ist k lekarovi chcem si kupit sirup na kasel. avsak neviem identifikovat typ kasla pretoze mi pride akysi zmiesany. vacsinu dna ma len drazdi na kasel a nic nevykaslem, obcas zase aj vykasliavam, ale ide to tazko a ked sa mi uz naozaj podari vykaslat hlien tak je to tak 1-2x za den.

je to teda mokry alebo suchy kasel? aky sirup si kupit? robitussin expectorans (na vykasliavanie)? alebo je dobry aj robitusin antitussin (skvapalnuje hlieny a na drazdivy suchy kasel)?

prosim poradte
dakujem

vitavi

Hlavne prestaň jesť zahlieňujúce potraviny, ktoré ti spôsobujú upchávanie dýchacích ciest hlienmi - mlieko a mliečne a mäsové výrobky, sladkosti, koláčiky, husté tuky, ovocie z horúcich oblastí, biela múka a i.

Zuuzanaa

Kup si Stopkašel je to bylinkový sirup a je na oba druhy kašle, jak na suchý, tak na vlhký a vždycky mi zabral, ocenila jsem ho hlavně, když jsem byla těhotná, toho člověk moc nemůže a zázvorovým čajem už to vyléčit nešlo, tak zkus a uvidíš.

D.r.J.Klaide

Kleopatrinu liečivú slnečnú saunu ,surový cesnak domácej slaninky cibuľku 3x denne a predovšetkým vodu od Dr.J.K a zbavíš sa chrípky na dlhé desaťročia. A potom môžeš aj pivo,aj ostatné studené.Funguje to u každého! A piť vodu od Dr.J.K., maš zlú vodu v tele naviazanú na chemiu pozor na to !

peter.

no tak mokry kašel teda nepoznam. Poznam iba suchy a vlhký kašel. a čo sa týka liekov,pokial vykašliavaš tak by som asi odporučil na vykašliavanie.