Viecka korekcia

okata

terezia v.
napis prosim preco si bola nespokojna s vysledkom operacie, nemas dobre urobene viecka? ja sa tiez este rozhodujem.

britny

Jarmilka, moze to byt individualne.Vies, ak je sukromna klinika, lekari sa urcite snazia podat najkvalitnejsi vykon.Ja som bola velmi spkojna.

jarmilka b

dobre priehladna reklama na chirkoz. teraz uz len zistit, koho tam skutocne operovali? stacila mi jedna skusenost s dotycnym v ruzinove...dakujem.

britny

Vemi, velmi som bola spokojna v Chirkoze u Dr.Simkanina.Bolo to na splatky a cena bola cca 14 000 ,alebo 17 000,? Uz si presne nepametam cenu.skus sa tam informovat. www.chirkoz.sk
02-63530163

sosa

viecka mi robil mudr. guba-teraz je primarom na ULK v BA, na operaciu som cakala 2 mesiace, ale zalezi ake ma terminy v sucasnosti(ja som bola min.rok),najlepsie by bolo opytat sa jeho,do prace som isla bez problemov po 10 dnoch.

klara j

sosa, ahoj, chcem sa ta spytat, I. kde si si dala robitviecka?( viem ze dr guba robil v ruzinove), II. ako dlho si cakala na operaciu? a po III. ako dlho si sa po operacii vratila do prace. ( chcela by som to stihnut do leta ).dakujem !

sosa

bm
presne si cenu nepamatam, ale spodne sú od 12tis. a horne okolo 16tis.,ale najlepsie by ti dali ifo na ulk-maju cennik zakrokov, ja som bola minuly rok a ceny sa mohli upravit.

sosa

ja som po operacii hornych aj dolnych viecok, samozrejme s casovym odstupom,zakrok robil mudr. guba z ustavu lekarskej kozmetiky v BA.robi sa to v lokalnej anesteze,nie je to moc bolestive,ale hlavne je, ze tie ocka vypadaju uplne prirodzene a podstatne mladsie.viditelnejsie je to u hornych viecok,kedy odstranenie previsu uplne rozjasni pohlad a "otvori oci".mozem len doporucit