Väčšie prsia bez silikónov

prink

gossip_girl

staci ak si "zagooglis" a docitas sa toho viac nez dost...aj to, ze je to metoda, ktora sa sa pouziva len malo rokov, aby sa dokazalo, ze to nesposobuje rakovinu..prave naopak, je tam dost velke riziko vzniku rakoviny...
videla som foto pred a po ...vobec sa mi to nepacilo...radsej stare dobre silikony..

gossip_girl

Ja ani velke prsia nechcem, preto tato metoda je pre baby, ktore chcu tak maxim o 2 cisla zvacsit, co by mi uplne vyhovovalo...

gossip_girl

Cheri39

tak vsade sa najdu rizika, to nemozem tvrdit, je to cenovo brutal, len ked si predstavim, ze by som nemala v tele nic umele a hlavne ze tam vobec nie su ziadne rezy, kde u silikonov by som trpla ci mi to doktor dobre spravi a celkovo ci to vyjde sa toho dost bojim.

Ja som prave pocula, ze jedna baba na to ide, ktora bola dost chuda a doktor jej povedal aby pribrala, povedal jej co ma preto robit a teraz po pol roku ide na to...

Cheri39

ja som videla fotky pred a po zväčšovaní vlastnými kmeň. bunkami a ten rozdiel niekedy ani nebolo vidno, a za tie peniaze...
a či písali chudé baby, tak pri konzultácii im lekárka povedala, že musia pribrať aspoň 15 kíl, čo je napríklad pre mňa nonsens... ja neviem pribrať ani 5... a nie je to úplne bez rizika....

gossip_girl

pink
co sa tyka tej rakoviny, vsak toto je prave aj metoda pre zeny, ktore boli po amputacii prsnika, aby im to doktor pekne dotvaroval, tak neviem kde si sa tuto informaciu dopocula.

gossip_girl

Ano je to cenovo drahe, len mne ide o to, ze je to prirodzene, su tam minimalne rizika, pretoze je to robene aj pod lokalnou anesteziou, co som uplne proti narkoze a hlavne nebudem mat nic v tele umele, co moje telo nemusi prijat. Velmi vela sa riesi ze niekto ma prso vyssie alebo velku jazvu al bradavky vyssie ako by mali byt a toto su pre mna obrovske rizika. Hlavne je to velmi vidiet, preto som chcela vediet nazor toho kto natom bol, ako je spokojny.

Jedno negativum vidim v tom, ze ja ako chuda baba si neviem predstavit ze musim priberat aby mi vobec nejaky tuk odsali :(