zamilovaná do kolegu

Príspevok v téme: zamilovaná do kolegu
Lucy15

Ahojte, mám problém, niekomu sa bude zdať smiešny len pre mňa je vážny :( Zamilovala som sa do svojho kolegu a neviem čo mám teraz robiť, najlepšie je sa s ním nestretávať, ale to sa nedá, pretože robíme v bare na diskotéke a vidíme sa každý týždeň, málokedy sa stane, že má volno pretože je hlavný barman a je tam skoro stále. Má plno kamarátov a kamarátiek, ked ho vidím objímať sa s nejakou babou, tak žiarlim alebo ked ma nejaká baba ohlasi že zavolaj mi... (kolegu)...strašne žiarlim :( on asi nechce dievča, takže je to ťažšie. Mám mu niečo naznačiť, trochu zaflirtovať s ním, zatancovať si ?? Neviem čo mám robiť :(

Lucy15

Ja dám tomu čas a hotovo, budem sa k nemu správať milo a kamarátsky. On je taký že veľmi vzťah nevyhľadáva, aspon tak mi to pripadá, neviem.

mate59

tým,že budete dobrí kolegovia, ktorí sa môžu na seba vždy spoľahnúť,si ťa bude o to viac vážiť a nič neskazíš.

Lucy15

On je taká povaha že idem si svoje, taký nestranný, flegmatický, máme toho viac spoločného, nielen robotu...tak aspon budem s ním dobrá kamarátka, budem sa mu snažiť pomôcť, na neho sa vždy viem spoľahnúť

mate59

ak by si mu už skor padla do oka, iste by si niečo začal,takže asi z jeho strany iskra nepreskočí.Nežiarli a nájdi si iného.