DOVOD NA STRACH?

xixa

"Na paniku dovod urcite nemas uz len preto ze to bolo druhy krat a to aj keby chces tie spermie nie su aktivne."
toto,co si napisala je pravda? na durhykrat nie su aktivne? tak to sa mi zda riadna blbost. odkial to mas aaadka?

Summer

hmm si myslim ze ani jedna z vas nemoze byt tehotna a ak sa partner nespravil tak to uiuz vobec....proste vravi sa ze sa da z tej "tekutiny otehotniet"ale je to blud ja neviem..technicky je to mozne ale prakticky sa to este nikomu nestalo si pozrite na strankach o antikoncepcii tam normalni gynekologovia vravia ze tehotne byt nemozete v takomto pripade...tak klud:)

chuana

ale my sme mali ochranu ale ta sa zosmykla do mna no pochybujem ze tie tekutiny sa z nej vyliali albo co lebo ostal tak ako bol nasadeny....a bez ochrany do mna nevnikol

baabika

noo ja som zasa pocula od svojho gynekologa, ze spermia je sxopna prezit az 5 dni, zvlast ked sa naxadza vo vlhkom priostredi a znici ju az napriklad mydlo. takze a to ze sa nespravil, no nexcem ta strasit, ale ete pred ejakulaciou z penisu vyxadza tekutina, ktora sa nazyva aj tekutinou lasky obsahuje male mnozstvo spermii, ale aj tie su sxopne oplodnit vajicko..