Sebectvo

123456

moja icq mam, ale myslim, ze ho neni potreba... pretoze tu sa radi ludom a teda kludne to moze mat aj podobu chatu...
ten vek som chcela vediet len preto, ze vacsinou, ak ma muz po tridsiatke, tak uz ho nezmenis ani keby si sa do kocky poskladala :) (jedine zeby si bola jeho osudova zena)...
moja netrap sa a ukonci to... caka na teba niekto lepsi, tento si ta nezasluzi... nebud ako tyrane zeny, ktorych muzi stale odprosuju a slubuju, ze uz ich nikdy neudru a na druhy den je zena zasa cela modra... zivot nie je na to aby sme sa trapili...
viem, ze to bude boliet.. ale ver mi vyliecis sa... uvedom si a ukaz svoju hodnotu...

pri jeho sebeckosti sa moze kludne stat, ze ti on da kopacky a vobec ho to nebude trapit a to ta bude boliet este viac, ver mi...

mam taky pocit, ze je to asi tvoj prvy vztah...

neboj sa ho opustit... netrap sa uz pre niekoho, kto si to nezasluzi... sama vidis, ze sa nechce zmenit...

mam taky pocit, ze vyuziva to, ze si na neho taka naviazana a ze mu vela dovolis a odpustis...

ivka2

123456...nemas ICQ???nechcem to tu pisat, aby niekto nenabadal ze z toho robim chat..a aj ten moj tu sem tam zajde ...a potom bude zas peklo:(( sme spolu uz 5 rokov ja mam 21 on 26, velmi ho lubim napriek vsetkym jeho vlastnostiam , on si to vobec ale vobec nevazi, stale si mysli ze je najlepsi a ja obycajna chudera, a ja ho nedokazem opustit, velakrat sme sa uz o tom rozpravali, ja som plakala, potom sme sa rozisli(3dni) viac bez seba nevydrzime, potom bolo chvlku dobre a potom zase zle...uz je to bludny kruh...a on si vie uvedomit cenu zivota len ked je vazne chory, vtedy slubuje ako sa zmeni a ked sa vyzdravie tak je naspat taky isty...ja nechcem aby bol chory a dobry, chcem aby bol zdravy a dobry,uz mi z toho sibe:((((((

lera

no tak sme sa tu pekne zisli:-)) vidis aj 123456 vravi,to iste , sebca nezmenis a vobec maloktory dospely clovek sa uz zmeni, mozno pod vplyvom velmi vaznych zivotnych zazitkov a udalosti, inak nie, takze by si sa asi nemala zbytocne trapit, potom si budes hlavu trieskat, ze si tak premarnila najlepsie roky...

123456

jaj uz ti rozumim... jedneho sebca som opustila prave preto, ze som si chcela zachranit moje stastie... a dobre som urobila... predtym som sa vsak snazila problem riesit rozhovorom... a tiez som mu povedala, co je podla mna potrebne k tomu, aby nielen on,aale i ja som bola vo vztahu stastna... bohuzial rozhovor nepomohol, ani druhy, ani treti... a neprichadzala ziadna zmena... tak som sa isla zachranit a nechala som ho... nie si predsa masochistka... zivot treba zit a nie sa v nom trapit... inac fakt si zozen tu knihu, ta ti pomoze pochopit aj to, aku mas cenu, aj to ze mas pravo na to stastie aj vo vztahoch atd...

lera

moja zlata, to poznam, lebo som tiez 3 roky zila s takym chlapom, on bol na zaciatku super, aj sne sa velmi lubili, ale on aj tak mal radsej seba ako mna...ja som sa hrozne trapila, nespavala, nejadla, a jedneho dna som si povedala,ze nechcem byt este o 20 rokov s tymto clovekom, ani s nim mat deti a byt na vsetko sama este riesit aj jeho blbosti, tak som nazbierala odvahu a rozisla sa, bolo to to najlepsie co som v zivote spravila, teraz mam super super chlapa...neviem ake konkretne problemy s nim mas, ale prosim dobre si rozmysli s kym si a hlavne si nepokaz zivot...

ivka2

nerobi nic protizakonne:)aspon neviem aby to bolo protizakonne, len mam strach ze ked sa nezacne zmenit bude to aj protizakonne...a pridemo neho preto, lebo neda sa vydrzat so sebcom, skusala som uz vsetko mozne, ale uz aj mne dochadza trpezlivost a aj ja mam pravo na sastie, cize teraz som sebecka ja:)