vysadenie HAK - priberanie - tehotenstvo

Príspevok v téme: vysadenie HAK - priberanie - tehotenstvo
pomarancha

rozmyslam nad tym, ze ako to bude so mnou po vysadeni HAK, a pomerne rychlom otehotneni. Ci telo zacne priberat mozno dvojnasobne, aj vzhladom na vysadenie HAK- o com sa dost pise,alebo prejdem rovno na "tehotensky rezim" a priberanie sa bude tykat cisto babatka a mojho jedalnicka

neviem, ci som sa jasne vyjadrila, co sa chcem opytat.......

v podstate, ci to priberanie nebude zdvojnasobene :D

pomarancha

presne toho sa obavam, ze vysadim HAK a priberiem z tych zmien a ani sa nenazdam,otehotniem a priberiem to tehotenske....viete, ze toho bude vela :)

mirka 23

Takže ty chceš vysadiť HAK a hned na to otehotnieť a bojiš sa, že vela priberieš.. tak?
No ak si brala HAK dlhšie, tak s tým otehotnenim to nebudeš mať take jednoduche, nejaky ten rok dva si počkaš.. a ani pre babo to nie je celkom OK, keby sa ti to podarilo hneď.
S priberanim je to individualne. Ja som po vysadeni HAk pribrala viac ako za cele tehotenstvo. Našťastie som to dala dole. Takže teraz ked som v 8. mesiaci, tak mam menej kíl ako po vysadeni HAK. Ak budeš normalne jesť a hýbať sa, tak nepriberieš. A v tehotenstve musiš jesť zdravo, takže priberať by si nemala.