Vianočný darček pre muža

Príspevok v téme: Vianočný darček pre muža
inanitka

ahojte všetci,
mám na vás prosbu, neviem čo mám kúpiť môjmu priateľovi na vianoce,pretože ja si myslím že ma už naozaj všetko :( nič ma nenapadá,sme spolu 5 rokov a už nemám žiadnu fantáziu,je vášnivý fotograf no vo výbave má tiež už všetko :(
prosím od každého nejaký nápad, budem nad každou možnosťou uvažovať a vopred ďakujem za cenné nápady :))))

KAja79

Ja tiež kupujem pravidelne parfum, teda objednávam z -odkaz odstránený- a tento rok dostane aj mikinu a novú lyžiarsku bundu

tanicka_5

co sa tyka toho parfemu maju tam len jeden co vidim, ale vyzera unikatne, u nas sa vzdy pod stromcekom najde minimalne jedna vonavka ale vzdy potesi :)

lianka22

ja som kupovala ako darcek eshop.thibaudgaudin.com priatelovi, velmi doporucuje tento parfem je velmi sexy a maju tam aj ine veci, a co najviac ocenujem je krasnucke balenie

N-ika

Moj manzel je domaci kutil, automechanik, udrzbar a instalater v jednom :-) tento rok som sa rozhodla ze mu nebudem kupovat zbytocnosti ako parfemy, oblecenie, obuv ale kedze mu vzdy zaziaria oci v oddeleni naradia, tak som mu dala navrh, aby si pod stromcek vybral kvalitnu gola sadu a vrtacku s kladivom :-D
a tento rok sa tesi na vianoce jak maly chlapec :-D :-D :-D

Ivka_35

Ahoj,
pises, ze ma rad fotografovanie. Temu fotiek vsak blizsie neuvadzas-ci rad foti ludi, stavby, alebo krajinu?...kazdopadne, nasho znameho v rodine, ktory miluje fotografiu prirody (zameriava sa na vtactvo), potesil atipicky darcek-maskovanie, o ktore si sam poziadal. Vyuzivaju to najma polovnici, ale vyuzit sa to da aj inde :-) Napriklad tento set (velmi podobny sme kupili aj my):
www.jagerland.sk
A maju tam aj zimny, biely-ten bude tiez coskoro aktualny...pokukaj si a uvidis :-)

Prezyvka055

Ako neviem zrovna ci je pre muza idealnym darcekom parfen. Podla mna nie je. Je to ako klasicka drogeria cize je to vhodne asi len ked mu dochadza.