Vyvolavanie duchov

Príspevok v téme: Vyvolavanie duchov
tina92

Ahoj, dnes sme tak trosku v skole blbli, mali sme telesnu, no ostali sme v satni /len baby/, robili sme somariny a rozprávali si strasidelne pribehy a taketo veci /bola tma/... Napadlo, mi ze nech je sranda vyvolavanie duchov /ja viem, mam 18, to bolo len pre zabavu/ Teraz, ked som prisla zo skoly mam taky hnusny pocit ako keby sa mi malo nieco stat. Je to namyslanie a strach, alebo na tom moze byt nieco pravdy?

huhm

suhlasim s belatrix, ale ja mavam este aj niekedy pocit, ze ma nieco posadne. som uplne mierumilovna povaha, nemam rada hadky, ale niekedy vojde do mna bez priciny taka zlost, a je jedno ci som s nekym alebo len sama v izbe, ze mam chut setko rozbit, niekoho zbit,.....

belatrix

diki precitam. no sak ja som myslela neco podobne ako ty len som to tak nevedela napisat :D a mam v tom este tak trochu zmatok ale to je mozno len tym ze som v puberte a tak trochu sa hladam ci? :D no a citala som knihu od neviem koho ze vsetko je mozne a tam sa ieco o tomto tiez pisalo, tam mal jeden klinicku smrt ale vsetko si pamatal a opisovla ako ho isli pitvat ale nastastie si potom vsimli ze zije. je mozne ze nekoho tak aj zabiju? za preziva klinicku smrt a oni ho zacnu pitvat? alebo moja mamina pozna typka co sa vraj zobudil na vlastnom pohrebe, je nieco taketo mozne este v 21.storoci?

katussska24

belatrix ja neverím v to, že hore sedí nejaký muž čo rozhoduje o tom, kto je dobrý a zlý..ale verím, že duše zomrelých žijú ďalší život, lepší alebo horší, podľa toho akí boli v tomto živote...sú o tom aj dôkazy, napr. ľudí ktorí prežili klinickú smrť, prečítaj si knihu od R.Moody - Život po živote.

belatrix

aj vcera som napriklad mala strasny pocit ze je nekdo okrem mna este v izbe. pytala som sa na druhy den starkej, kto byval pre nami v tom dome a povedala mi ze taki stari ludia. Spytala som sa kde zomreli a povedala ze ten starky zomrel v mojej terajsej izbe. Je prerobena, vymalovana, ciastocne aj prestavana, ale nevysvatena. Nemoze to by tym aj ked neverim na Boha?, ale na duchov ano. Je to velka blbost verit na duchov a na Boha nie? btw na boha verim iba niekedy, ked sa mi stane nieco fakt hrozne a dufam ze sa to zlepsi, napriklad ked mi starky spadol zo strechy som sa modlila a potom sa to zlepsilo aj na zapase posledna miuta prehravali sme a ja som sa pomodlila a dali sme gol. Potom sa strasne hambim za to ze sa modlim len vtedy ked fakt nieco potrebujem, alebo ked sa bojim ze v mojej izbe sa nachadza duch. On sa totiz podla mna v nej nenachadza stale. Mam verit teda na Boha alebo nie? to je ten problem ze ja potrebujem mat dokazy o jeho existenci a na duchov mi tie dokazy netreba, lebo ich jednoducho citim a niekedy mam pocit zeaj pocujem. s tym Bohom je to inak. Neviem som teraz dost zmatena.

vader

Tina, napis mi mail, s niecim podobnym som sa uz stretol, a neslo iba o strach ale ktosi aj nieco/niekoho videl.

Peto T: Co navrhujes, zda sa ze si mudry...

rozumiem ti

duchovia: ale ty ani nemas zabudnut. mas si nieco vziat. poucit sa, pamatat si. maju ti pomahat.

ano, clovek je velmi sebecky tvor. ale musi si uvedomit, ze nikto nie je povinny tancovat, ako my piskame. kazdy ma vlastnu volu a cas ukaze, ci a naco to bolo dobre.

duchovia

ja viem, spomienky...:(( človek je asi taký sebecký že mi príliš chýba aj keď viem, že mu je tam lepšie...čas to vylieči, snád, aj ked nikdy nezabudnem