medicina....nie som si ista

Príspevok v téme: medicina....nie som si ista
aquamarine

Ahojte viem ze to tu asi pisem zbytocne ale tajne dufam ze sa najde clovek,kt.by ma vedel nejako nasmerovat....ide o to ze strasne rada by som liecila ludi,starala sa,pomahala im....len z kazdej strany pocuvam aka je medicina tazka hrozna na slovensku financne nedocenena:(
Mam dobru kamaratku v Prahe a ta sa tiez len stazuje...ja uz mam 21 skusila som vysku ako osetrovatelka ale to sa mi nepaci....znie to asi skaredo,ale chcem pomahat viac nie len spisovat sesterske anamnezy:/vazne nechcem nikoho urazit,obdivujem ludi,zdr.sestry kt.dokazu toto povolanie robit s usmevom na tvari apozitivnou energiou,lebo ak ste niekedy nemocnicu zazili sestry tam nie vzdy su mile a ustretove...o lekaroch ani nehovorim,vacsinu co poznam su arogantni mudrcovia zahladeni do seba:(
Ide o to ze mam obrovsky strach z chemie...ci ju zvladnem ak sa aj nejakym zazrakom na medinu dostanem...vedel by mi niekto poradit?

xy:)

na slovensku je financne nedocenene vsetko okrem tunelovania. mala si na tej strednej osetrovatelskej chemiu v dostatocnom mnozstve? ak hej, tak si uz len rozsir poznatky, materialu zozenies vsade habadej a vyskusaj tu vs, ktoru chces, je lepsie raz skusit ako 300krat o tom hovorit.