Normálne dievča

Príspevok v téme: Normálne dievča
Petrolejko

Ahoj, mám pre niekoho možno zvláštny problém. Pred nedávnom som ukončil ročný vzťah. Rozišli sme sa v dobrom a teraz keď som sám chcel by som si nájsť nové dievča. Problém je v tom, že všetky sú rovnaké, arogantné, drzé a správajú sa ako kurvičky. S takýmito nemám problém, som inteligentný, dobre vyzerajúci chalan a tento typ dievčat sa na mna lepí. Ja chcem ale úplne obyčajné, skromné a hlavné slušné dievča. Také, ktoré má nejaký zmysluplný cieľ a má jasno v prioritách. Kde také nájsť ?

Petrolejko

Ja sa tiež vyhybam cigaretam a drogam, co sa tyka alkoholu tak neodmietnem, ale musi byt dobra prilezitost a to neni často :) Kolko mas rokov ? :P Viem ze pytat sa na to dámy je neslušné, ale snad mi to odpustis.

ISS

Nie, nie som. Som taká ako som písala, normálna a slušná. Dokona ani nepijem a nefajčím, čo niektorí považujú za nejakú anomáliu alebo čo. :P

Petrolejko

Ani neviem :D V tejto nasej malej online komunikacii si mi sympaticka, tak asi na zaklade toho :) Mozno si ta idealizujem a v skutocnosti si zlá zlá zlá :P