Kde kupit ryby?

Príspevok v téme: Kde kupit ryby?
lost

Nechcem jest taky zamrazeny odpad ako je v tescu, skor nieco taketo:
www.allamericanpatriots.com
cize maximalne dva dni stare ryby..

ale KDE na slovensku kupit taketo nieco ?

jedine ze by som skocil k morskemu mestu a kupil tam jednu rybu? :)
alebo si ju mam ulovit sam ? :)

zatial som nic take na zapadnom SR nevidel, ale mozno som to len prehliadol..

nejake tipy? :)

dik

mate59

lost - nemusíš ani tak ďaleko,v ČR v meste Hodonín je fabrika na spracovanie rýb,volá sa Varmuža, a.s.,majú podnikovú predajnu a tam kúpiš čerstvú rybu,je napísané, či je z chovu alebo morsk. výlovu, deň ulovenia, ale ceny sú drahšie.Výber je veľký, všetko čerstvé a je to v Hodoníne hneď na kraji ako prejdeš št. hranice po pravej strane, z Blavy 90 km.Ak tam pojdeš,navštív tamojší Kaufland,Albert,Penny,Lidl a porovnaj si ceny, ako si bratia Česi žijú,aké majú akčné ceny.

lost

hmm, no praha je blizko :)
tam by som aj "skocil" :D

ale to fak nie je nikde na zapadnom slovensku nic take? alebo vo viedni? to by bolo este lepsie..

ddatelinka

lost, ak netúžiš vyslovene po morských rybách, tak si naozaj skoč do rybníka a nejakú rybičku si ulov. existuje aj forma agroturizmu, kde človek vlastní rybník, ryby v ňom a reštauračné zariadenie, potom návštevníkovi netreba ani rybársky lístok, ani udicu, tú ti zapožičajú, ulovíš si a hneď ti tvoj úlovok aj pripravia podľa tvojich požiadaviek na tanier.

ddatelinka

lost, aj v prahe v niektorých supermarketoch kúpiš čerstvé ryby. je jasné, že ponuka sa odvíja od dopytu a keďže my slováci nie sme zvyknutí konzumovať ryby a nie sme nároční na výber a kvalitu rýb, väčšina obchodov si vystačí s mrazenou treskou, pstruhom, hokmi alebo pangasiom.

lost

V anglicku maju v TESCO obchodoch bezne take ryby, dokonca velmi cerstve a kvalitne. A co Venice (Benatky?) maju udajne lepsie a lacnejsie..
Ale lietat pa hodin tam a spat sa mi pre jednu rybku nechce, alebo zeby? :D