Sprchujete sa každý deň?

Príspevok v téme: Sprchujete sa každý deň?
sprcha

Začala som študovať v Bratislave na VŠ a bývam na internáte. Spolubývajúce ma začali osočovať, vraj sa nesprchujem každý deň a preto naša izba smrdí. Vraj dnes sa každý normálny človek sprchuje minimálne raz za deň. Nemyslím si, že majú pravdu. Sprchujem sa dvakrát do týždňa a myslím si, že to úplne stačí. Ony sú síce v sprche každú chvíľu, zato ale na stole a posteliach majú bordel, všade zvyšky jedla, dokonca aj v skrini. Ak v izbe teda niečo smrdí, nie som to ja, ale tieto rozkladajúce sa zvyšky jedál. Kôš vynášam iba ja, lebo ony na to kašlú. Aký máte názor na to sprchovanie? Myslím, že 1 - 2 x do týždňa je prirodzená norma. Doma sme sa kúpavali (sprchu nemáme) raz za týždeň a zato sme vyrástli a boli zdraví. Ani moji rodičia sa nikdy nekúpali častejšie. Keď som to teraz spomenula mame, tak iba mávla rukou a povedala, že sa mám na to vykašľať,že sú to nejaké fajnové pipky a robia sa dôležité. Lenže ja s nimi musím byť každý deň a tie ich posmešky mi už začínajú liezť na nervy. Keby sa radšej učili, ale stále sedia pred zrkadlom, maľujú sa a zabávajú. Takto som si vysokoškolský život nepredstavovala.

ATIDE/ESMERA

a to ešte nei je všetko, ejdna naša suseda bráni sovjej dcére, aby sa denne kúpala a sprchovala, raz jej vyklopkávala na dvere, že kedy už vydje z vane, a aby tak dlho enpúšťala vodu, že kto to má platiť :D ej to úsmevné, tak ale peňazí je neiekdy ais málo...:D

ATIDE/ESMERA

Nie, naši nechcú, aby som chodila od babky domov sa sprchovať práveže, ani tam enchcú moc paltiť za vodu,a mne tam u abbky zima je, to enbola výhovorka, neviem, čo to s tým zas má

pan debil

Cize ty si umyvas zubky elmexom studenou vodou a aj v studenej vode sa sprchujes, lebo vas rodicia nechcu spat, aby ste im neotravovali ich zivot?
Toto maju byt rodicia?
Ja svojej mamke vzdycky vravim: keby ste ma aspon smrti dochovali, tak by bolo dobre. Toto je ten pravy vztah syna a matky:D

Maoam

Atide, takze od citlivej pokozky, cez kosu v dome az po rodicov, ktori vam vlastne zakazuju sprchovat sa kvoli prachom za vodu? :DDD

ATIDE/ESMERA

ale aké veci v kúpeli mne chýbajú? čo to zas táraš, ja mám všetko pri vani, čo človek potrebuej na kúpanie, a základné veci v kúpeli nám doma určite enchýbajú Len k tomu mám aj elmex :D