Stehna

Príspevok v téme: Stehna
malin@

ahojte, uz dlhodobo cvicim a zdravo sa stravujem. Cvicim 3x do tyzdna, striedam beh,thai-bo aj posilovanie. Ranajkujem vlocky, desiata ovocie, obed vacsinou masko na prirodno so salatom, olovrant ako kedy co a veceru sa snazim striedmo. Masirujem si stehna masaznou ´kefou ale stale nemam chude stehna :( ked vidim ako maju niektore baby chude nohy ktore necvicia ani nejedia zdravo a ja ani takto neviem dosiahnut take stehna po akych tuzim. Som dost nizka takze stehna su u mna dost rizikove..poradte mi prosim :(((

malin@

katie29:

No cvicim uz 2 roky.. pravidelne 3x do tyzdna asi rok.. obcas v strave zhresim to je fakt, ale potom druhy den si dam lahsi a podobne.. ja nehovorim ze to ze cvicim nevidno..vidno a velmi.. ale stale nemam take stehna ake by som si na niekom kto mi povie ze 3x tyzdene cvici a zdravo je ..predstavila. Ale proste stale vyzera moja postava asi takto:tvnoviny.sk

ta Christina Milian v tych cierno striebornych satach :( mam pekne nohy, ale stale su mi siroke :(

katie29

malin@ aj ja mam podobny problem ako ty a tiez meriam 160 cm. Chcem sa spytat ze ako dlho uz cvicis? Ja som tiez uz vyskusala rozne cvicenia. Jogu, zumbu, K2 a vela dalsich. Niektore pomahali ine zase nie. Teraz som nasla velmi dobre cvicenie v Bratislave. Chodim tam asi 1,5 a uz vidiet vysledky. Treba si najst ucinne cvicenie, samozrejme aspon trochu zmenit stravu a hlavne vydrzat pravidelne cvicit

carey

ahoj janka.johanka, ja tomu nerozumiem, lebo vela sportujes, ja tak 3x do tyzdna, ale snazim sa jest tiez zdravo. Neviem ci to chce viac casu, alebo mozno to je dako geneticky... U nas ma kazdy hrube stehna, ale zas nejako tomu neverim, je vela ludi co schudli a vyzeraju skvele.

janka.johana

Carey...ja cez bicykel,beh,spinning,zumbu,korcule...ja som za vsetko....co sa tyka sportu...a vidis :///..nic mi nepomaha :/

carey

heh podla tej stranky by som mala mat stehno 52 a boky 92 takze mam co robit, teraz mam boky 98 a stehno 59... ale tak ja sa riadim podla toho ako vyzeram a viem ze tie boky aj stehna su dost hrozne :(

carey

janka.jahana, no ja uz fakt neviem ze co. A ty ake sporty vykonavas? Ja som mala stehna 60 tak ako 1cm dolu hroza za taku dobu.