Stehna

Príspevok v téme: Stehna
malin@

ahojte, uz dlhodobo cvicim a zdravo sa stravujem. Cvicim 3x do tyzdna, striedam beh,thai-bo aj posilovanie. Ranajkujem vlocky, desiata ovocie, obed vacsinou masko na prirodno so salatom, olovrant ako kedy co a veceru sa snazim striedmo. Masirujem si stehna masaznou ´kefou ale stale nemam chude stehna :( ked vidim ako maju niektore baby chude nohy ktore necvicia ani nejedia zdravo a ja ani takto neviem dosiahnut take stehna po akych tuzim. Som dost nizka takze stehna su u mna dost rizikove..poradte mi prosim :(((

carey

AdamKrt, no vies uz zijeme v inej dobe a keby bolo viac takych chlapov ako ty, lenze taki skor uz vymreli. Ako ja by som chcela mat uzsie, lebo sa mi to nepaci a nezozeniem na seba ani poriadne nohavice. Dost dlho chodim kym nejake kupim a vacsinou sa mi tak nepacia ako tie ktore nepretiahnem.

AdamKrt

A co si robite problem ? Ako sa hovori i velka rit vie okuzlit :) Vacsie stehna su prave zenske, su dobrym znakom plodnosti.

V praveku sa to dokonca povazovalo za sexsymbol. Vid moravianska venusa, strana 16

www.moravany.sk

Preco si myslite, ze musit mat boky ako doska ? Prave oble zenske krivky su vyrazne krajsie. Samozrejme vsetkeho vela skodi, ale vela zien ma tendenciu sa vidiet kritickejsie, ako to je v skutocnosti...

janka.johana

Carey.....ja mam presne tie iste miery ako ty.aj tolko meriam..aj tolko ma stehna :/..a viem o com hovoris..a to este nevravim o tych rurkovych rifliach kt. ani cez lytka neprepcham :/.....ale saportujem vela...tak ja neviem preco aspon trochu stihlejsie nie su :(

carey

inak ja mam vysku 172-3, ale mam hrube stehna -59, co aj na moju vysku je moc, mam problem si kupit nohavice, na bruchu zapnem a cez nohy ledva prejdu :(

malin@

161cm :( a musis uznat ze pri takej vyske nie su silne stehna nic moc :(( na vysokej babe sa to strati podla mna, ale nizka?!

carey

no baby vidim ze nas je takych viacej. Ja jem zdravsie uz dlhsie a aj cvicim 3x do tyzdna, zacala som aj na steper chodit, zevraj to pomaha aj na stehna aj na boky. Tiez vela pijem a tiez mam nervy z toho obcas, ale pevne verim ze nasa snaha bude ocenena, treba asi dlhsi cas.

janka.johana

Moj clovek!!!!!!!!...ja som na tom rovnako...a pukam zlostou ked vidim nejaku babu s tenuckymi nozickami a s bagetou v ruke!!!!!...to ma teda vie vytocit!..moje stehna su na tom tak ze su hrube aj napriek snahe v podobe kazdodenneho sportu(cest vynimocnym dnom) a dobrej strave :/.....neviem co ma robit aby som ich mala chudsie...:/

malin@

a zabudla som napisat ze vela pijem, vacsinou len cistu vodu, a striedam s trochou mineralky a bylinkovym nesladenym cajom.