Kto schudol?

lilinkags

Ja som dostala epilepsiu v 14-15rokoch a prve lieky kt som brala boli ok potom druhe som brala a od tych som po dlhsej dobe pribrala 20kg a nevedela som sa ich zbavit do dnes mam 22 nedavno som rodila pred 11rokmi pocas tehotenstva som pribrala 10kg ale po porode som ich zhodila. potom som nasla na nete mliecnu dietu,skusila som a schudla som 8kg za 13dni cakala som jojo efekt ale nie nie nie tomu som rada,zacala som normalnu stravu ako stale a dalej som chudla takze som schudla zatial 10kg.cvicim len sem tam.nejem vela a ani nikdy som nejedla.pijem vela vody

lilinkags

Ja som dostala epilepsiu v 14-15rokoch a prve lieky kt som brala boli ok potom druhe som brala a od tych som po dlhsej dobe pribrala 20kg a nevedela som sa ich zbavit do dnes mam 22 nedavno som rodila pred 11rokmi pocas tehotenstva som pribrala 10kg ale po porode som ich zhodila. potom som nasla na nete mliecnu dietu,skusila som a schudla som 8kg za 13dni cakala som jojo efekt ale nie nie nie tomu som rada,zacala som normalnu stravu ako stale a dalej som chudla takze som schudla zatial 10kg.cvicim len sem tam.nejem vela a ani nikdy som nejedla.pijem vela vody

lilinkags

Ja som dostala epilepsiu v 14-15rokoch a prve lieky kt som brala boli ok potom druhe som brala a od tych som po dlhsej dobe pribrala 20kg a nevedela som sa ich zbavit do dnes mam 22 nedavno som rodila pred 11rokmi pocas tehotenstva som pribrala 10kg ale po porode som ich zhodila. potom som nasla na nete mliecnu dietu,skusila som a schudla som 8kg za 13dni cakala som jojo efekt ale nie nie nie tomu som rada,zacala som normalnu stravu ako stale a dalej som chudla takze som schudla zatial 10kg.cvicim len sem tam.nejem vela a ani nikdy som nejedla.pijem vela vody

lilinkags

Ja som dostala epilepsiu v 14-15rokoch a prve lieky kt som brala boli ok potom druhe som brala a od tych som po dlhsej dobe pribrala 20kg a nevedela som sa ich zbavit do dnes mam 22 nedavno som rodila pred 11rokmi pocas tehotenstva som pribrala 10kg ale po porode som ich zhodila. potom som nasla na nete mliecnu dietu,skusila som a schudla som 8kg za 13dni cakala som jojo efekt ale nie nie nie tomu som rada,zacala som normalnu stravu ako stale a dalej som chudla takze som schudla zatial 10kg.cvicim len sem tam.nejem vela a ani nikdy som nejedla.pijem vela vody

:((((

lukyjeff a to sa ti ako podarilo toľko kíl? konkrétnejšie myslím.. a za aké obdobie,, závidím ti veľmi, ale v dobrom.

mariaXB

Ja som schudla po tom,co som zase zacala jest maso.Najprv som ho jedla delene so zeleninou,ale z toho som schudla az moc.tak som radsej pridala aj nejake prilohy a je to akurat.Ma to viac vyhod,po takom jedle nemas chut na kadejake sladkosti a co je este lepsie,netreba tolko cvicit a aj tak je to pevne.Aspon teda u mna je to tak.sama som sa kedysi zhrozila s predstavy,ze vecer si mam dat maso.Napchala som sa ryze a myslela som si,aku super vec robim.

Majka89

baby ja som sa iba podelila s castou mojich skusenosti pri chudnuti. schudla som 10 kil, jedla som vsetko, ale samozrejme som to jedla v inom pomere a v inom case. Ja uz sama viem co moje telo travi dlho, co kratko, co mu robi dobre atd. Ja nehovorim ze vlaknina je zla, prave naopak, jedla som taketo ovocie ale nie vecer. Mne to takto robilo dobre. Tak isto maso som jedavala so zeleninou, ale tak isto som jedavala aj zemiaky, ryzu, proste uplne vsetko ale malo. NEcitila som sa ani slaba a po diete som sla na krvne testy a mala som krvny obraz ako babatko a super som sa citila. Ja si myslim ze kazda zena musi sama vediet co jej pomoze k tomu aby schudla a co ma obmedzit v jedalnicku.
Ja si myslim, ze aby nenastal JOJO efekt, treba urcite kombinovat cvicenie, hlavne kardio + posilovacie - aby nebolo ochabnute svalstvo a koza a treba upravit stravu podla seba ako komu sadne. Ja mozem schudnut z niecoho, ale niekto iny nemusi... :-)

katie29

Majushkaaaa, ak chces schudnut, tak strava je velmi dolezita, pohyb nestaci. Mam to odskusane. Niekto ak chce schudnut napr. iba 2 kg, tak mu mozno staci zacat pravidelne cvicit. Ale ak chce niekto schudnut tak ako Ty, tak urcite to bez upravy jedalnicka nepojde. Rozky nie su prave najlepsia volba. Samozrejme aj pohyb je dolezity a hlavne pravidelny pohyb

vlajka

ahoj baby,
ja som schudla 15 kg. Dnes mam pri vyske 175 cm 60 kg, ale chcela by som ist na 55. Cvicila som kazdy den Pilates, z kt. sa mi vyformovala postava a spevnilo sa svalstvo, nemam nic ovisnute a jedla som pravidelne, 3-krat denno normalne porcie na principe delenej stravy a aj ked som s tymto stravovanim prestala, nevratilo sa mi spat ani deko! a nie je pravda, ze by ti chybali sacharidy, ked si nedas maso so zemiakmi alebo ryzou. Ved tie si mozes dat so zeleninkou, ked ti stravi tie bielkoviny. Tym len ulahcis sposob travenia. Drzim palce a prajem vela chute do cvicenia! :)

zabudla som este povedat, ze vdaka takejto zdravej strave sa mi zlepsil stav vlasov a pleti, teraz je svieza, pruzna...a ja tiez :)