Kedy nasadit kondom?

Príspevok v téme: Kedy nasadit kondom?
fata

Caute, chcela by som sa spytat, kedy sa ma nasadit kondom pri styku? Resp kedy nasadzujete vy? Nemam s tym vela skusenosti...ale pride mi to uz neskoro po niekolkych vniknutiach nie? Ale zas na druhej strane aj neprakticke hned na zaciatku....no jednoducho mam v tom chaos. Mozete mi to niekto objasnit ako to robite vy? :) dakujem

natalia123

Tak nie je na tom urcite nic zle, spytat sa....Takze neviem preco AdamKrt odpoveda tak podrazdene...
Urcite pred prvym vniknutim, pretoze otehotniet mozes uz pocas sexu, to sa stalo aj mojej kamoske, pouzili neskoro kondom. takze sa chlap sice spravil do kondomu, ale tym padom, ze bol v nej aj bez neho, zostala tehotna. Hovori sa tomu tzv. kvapka vasne...Ked nieco do zeny vpusti a ani chlap , ani zena to neciti

fata

sak este ani nesexujem a informovat sa predtym..na tom nie je nic zle nie?!
kazdopadne ti dakujem za odpoved...a co je potom podstata "antikoncepcie" prerusovanej sulozi?! Ja neverim ze kazdy si nasada kondom este len vlezie do postele....ci fakt ano???

AdamKrt

Samozrejme, ze pred PRVYM vniknutim do vaginy. Ved inak to postrada ochranny ucinok...

Mimochodom, ked mas taketo vedomosti, asi by si nemala zatial ani sexovat, aby si sa napr. nedivila, ze ked priatel bude mat prsty od semena a bude Ta prstovat, ze sa mohlo stat, ze ostanes tehotna... :)

A co je akoze neprakticke na tom kondome ? Naucte sa ho pouzivat... Neprakticke je to co robite, lebo to robite zle a potom sa nediv, ked ostanes tehotna.