chlamydie-ake lieky

Príspevok v téme: chlamydie-ake lieky
silwa

Odisla som mimo SR a gynekologicke som volala ohladom vysledkov, tie preukazali, ze mam chlamydie(v zivote som mala len 1chalana, takze to musim mat od neho a podla vsetkeho asi vela rokov) Aka je liecba, potrebujem vediet, ake antibiotika a kolko mi maju rodicia zo Slovenska poslat, gyn. mi nechcela ziadne predpisat, lebo vraj ona mi na dialku nic predpisovat nebude... dakujem

Monna1234

Mala som chlamydie a aj mam hned ako som sa to dozvedela isla som doktorke hned sa to zacalo liecit a aj moj partner. Po dobrati som isla na testy a preukazali sa negativne tak som bola velmi rada no kedze mam chore oblicky uz od narodenia chodievam na caste vysetrenia a tam sa mi to preukazalo znova. Nerozumiem tomu pretoze mam len jedneho partnera po dolieceni som mala styk len s nim ... A mam to znova znova sa idem liecit ale urcite poziadam o azitromycin pretoze sa vsade pise ze je viacej ucinny tak dufam ze to bude uz vsetko vporiadku... Ale bojim sa toho ze v buducnosti nebudem moct otehotniet... Preto dievcata nerobte blbosti ako ja alebo chalani lebo to nieje sranda .!. Nestoji to za to ...

Monna1234

Mala som chlamydie a aj mam hned ako som sa to dozvedela isla som doktorke hned sa to zacalo liecit a aj moj partner. Po dobrati som isla na testy a preukazali sa negativne tak som bola velmi rada no kedze mam chore oblicky uz od narodenia chodievam na caste vysetrenia a tam sa mi to preukazalo znova. Nerozumiem tomu pretoze mam len jedneho partnera po dolieceni som mala styk len s nim ... A mam to znova znova sa idem liecit ale urcite poziadam o azitromycin pretoze sa vsade pise ze je viacej ucinny tak dufam ze to bude uz vsetko vporiadku... Ale bojim sa toho ze v buducnosti nebudem moct otehotniet... Preto dievcata nerobte blbosti ako ja alebo chalani lebo to nieje sranda .!. Nestoji to za to ...

cajik

skus napisat do poradne gynekologa na wéwéwé.antikoncepcia.com, mozno poradia, alebo pripadne do inej poradne, este viem o poradni www.omimine.cz tam je tusim aj kategoria chlamydie

silwa

a dostal sa niekto z toho hned na prvy raz po liecbe, alebo ste ju museli opakovat?
Inak, ked som volala s tou gynekologyckou, brala ma ako najvacsiu slapku, ja som jej hovorila, ze moj ex bol moj prvy aj posledny a ona na to, ze vy ste asi jeho prva neboli, ked ste nakazena:(((

silwa

dakujem baby:)))) ziskam ich aj bez predpisu, ked si ich budem hradit sama, lebo mame takeho lekarnika, ze je mu to jedno,ci je predpis, pokial mu to clovek zaplati... a poradit nevedel, ked za nim bola mama, vraj zatial u neho boli len muzi a zeny strasne davno a to si uz nepamata... a ze keby aj vedel, tak nevie, ake ma byt davkovanie, lebo muzi sa toho zbavia vraj hned a zeny az po nejakych cykloch... takze ma mama prist s nazvom a poctom... na internete som to hladala vsade, ale nikde nie je nic o davkovani a ktore atb je najucinnejsie... boze, toto sa moze stat len mne, v mojom veku uz maju kamaratky za sebou tucty chlapov a nic im nie je, ja jedneho a nakazim sa, bojim sa, ci mi to nesposobi neplodnost, preto to chcem rychlo prec:(((

cajik

na to sa beru antibiotika, napr. doxycyklin (doxybene), ale myslim si ze vsetky su na predpis, su to tazke lieky. davkovanie neviem,to je u kazdeho lieku ine a to musi posudit lekar, ze ako dlho ich treba brat a kolko denne