Prečo hľadáte radu tu na fóre?

Príspevok v téme: Prečo hľadáte radu tu na fóre?
Alexandra R.

Letmo som si prezrela pár diskusií a nerozumiem prečo tu ľudia riešia svpoje problémy. Prispieva sem všelikto, a niektoré nevhodné komentáre mohli podľa mňa pýtajúcich sa veľmi znechutiť a zraniť. Tých konštruktívnych rád je tu dosť málo, ale situácie s ktorými sem ľudia prichádzajú sú zároveň veľmi komplexné a málokedy na ne existuje jednoznačná odpoveď. Prečo si teda vylievate svoje srdiečko tu na fóre a prečo očakávate od neznámych ľudí, že nám pomôžu vyriešiť to, čo vás najviac trápi? Môj názor je, že oveľa múdrejšie je hovoriť o tom blízkej osobe alebo psychológovi...

horalkaaa

pre mňa osobne je toto lepšie než pokec :D asi preto, častokrát aj keď potrebujem nejakú radu - môže to byť hocičo trebárs "krém na citlivú pleť" zadám do googla a prvy výsledok hľadania je táto stránka plus presne to čo som zadala do vyhliadavača len sa to pýtal niekto iní, rieši sa tu naozaj všetko akokeby tu bolo všetko pod jednou "strechou"
a ešte si sa pýtala prečo si vylievame srdiečka tu na fóre - niektorí ľudia sem prichádzajú s takými vecami čo by sa neodvážili povedať ani mame, preto je lepšie poradiť sa alebo ziskať nejaké informácie s niekým kto o danom probléme môže vedieť viac alebo len ak chce niekto vedieť názor nezainteresovanej treťej osoby

otazkaa

kvoli par odbornikom ako je RNG napr, potom preto, ze ocakavaju ze sem nenabenu sliepky ktore si liecia svoje komplexy ustipacnymi poznamkami. Potom preto, lebo nemaju nikoho, komu by sa zdoverili alebo potrebuju rychlu radu. Alebo hladaju komuntitu s rovnakym problemom: chudnutie, bulimia, anorexia.... to je asi vsetko

ShaulaThalit

Niekto nemá takú možnosť zdôverovať sa svojim blízkym priateľom, rodine... a navyše, vždy je jednoduchšie to povedať niekomu, kto sa na vás nepozerá, nevidí vašu tvár, nepozná vás... tu to stačí len napísať pod falošným menom... o tom to je