Hnusne vlasy

proserpina.

ja som si nedávno kúpila vyhladzujúci olej a sprej na vlasy značky Balea, fialovej farby. sú fantastické, na suché vlasy lebo si ich žehlím a vždy som ich mala ako chemlón. Dostať v DM drogérkach. Je lacný, tiež som nepostrehla nejaké "overené" účinky drahých značiek.

jojkaaaa

xy:)
a ktory olej pouzivas?..ja som si ho vzdy chcela kupit,ale dajak nikdy nevyslo:P.ako ti to posobi na vlasy?:P

xyzz

Najlepší šampón, aký som kedy mala je Joanna z babičkinej lekárne med+mliečne proteíny. Vôbec mi vlasy nevysuší, keby som si aj nedala po umytí kokosový olej (kt. si dávam vždy, lebo po šampónoch a vyžehlení som mala hrozne suché konce), tak končeky mám krásne a hydratované. Proste pecka, je ho 300ml a stojí 2,50€ =))

Ďalej si kúp kokosový olej, dávaj si ho vždy po umytí do končekov, rob si zábaly,....

:)))

jasne že každemu vyhovuje niečo ine :D len kym clovek pride nato co mu vyhovuje pri tolkých vyrobkoch čo su v ponuke to poriadne potrva :D

xy:)

tak kazdemu vyhovuje nieco ine.. ale je pravda, ze som si kupila olej na vlasy od dixi a je vyborny (ina znacka totiz v obchode nebola :). ale sampon teda nie. skor by som suhlasila so zabalmi na vlasy a roznymi maskami na prirodnej baze. to moze pomoct.

:))))

aj mne uplne vyhovuje DIXI žihlavový , ale ja mam skor mastnejsie vlasy .. na suche isto neni vhodný skor brezový :)

xy:)

no neviem, ten dixi sampon sa predaval na kila za sociku a nato teda prijemne spomienky nemam ani ja, ani moje vlasy.

jojkaaaa

tie najdrahsie veci su casto aj tie najhorsie.To najvzacnejsie mas (skoro) zadarmo,priamo v prirode.skus vyuzit tento poznatok v praxi a rob si rozne zabaly na vlasy.Pohladaj si co to na nete,mas tu toho vela.Tie tvoje drahe sampony obsahuju casto rozne silikony a ine pridavky,co vlasom len skodi.Nahrad ich napriklad obycajnym Dixi samponom.Uvidis,ako sa ti tvoje vlasy odvdacia.