Antikoncepcia

Príspevok v téme: Antikoncepcia
Natalia S.

Dobrý deň. Niekoľko rokov som užívala hormonálnu antikoncepciu, ale vždy ma prenasledovala myšlienka, či aj napriek správnemu užívaniu antikoncecpie, predsa len nemôžem byť tehotná, keď sa inak pred tehotenstvom už nechránim?!? Strach sa u mňa niekoľkonásobne zvýšil ak som náhodou tabletku neužila n čas. Aké sú vaše osobné skúsenosti pri užívaní antikoncecpie verzus tehotenstvo? Môže sa stať, že otehotniem aj pri jej užívaní? Ďakujem za názory.

lioness_01

netreba sa hneď urážať... ja som to myslela len v dobrom. na čo užívaš HAK , ak ti to spôsobuje len a len stres? a mimochodom, tvoja sestra isto urobila nejakú chybu v užívaní a zrejme si jej nie je ani vedomá - to sa stáva, človek je tvor nepozorný (občas)...
a tá informácia že jedna žena zo sto otehotnie napriek užívaniu HAK je hlúposť, nie je to pravda, netreba tomu veriť... HAK má úspešnosť 99,98 %, tzn., že otehotnie 0,02 žien na 100 za rok .

Natalia S.

mam 23 rokov a pytam sa preto, ze aj ked moja sestra uzivala HAK tak otehotnela a to nezabudla zobrat ani 1 tabletku...Gynekolog mi to potvril, je to sice sanca 1 zo 100 ale stat sa to moze, tak draha lioness ked nemas taketo informacie, tak ti to vravim...pytas sa ci mal niekto podobnu skusenost, nic viac