Citim sa tak prazdna

Príspevok v téme: Citim sa tak prazdna
zmysel...

Moj zivot? V poslednom case len plny sresu a stereotypu...Uz ani neviem co je spravne a co nie..Stale sa nad nim zamyslam...Neviem ako si mam zvolit, kde ma zivot vedie, co mi nove ponukne...Mam priatela uz 1 a pol roka...Neviem ci som s nim stastna, dala som sa s nim dokopy pre ineho, na ktoreho nemozem zabudnut...Nie je to len to co ma trapi, ale aj otazka ake by to bolo keby som bola sama...Bojim sa samoty, no zaroven by to mosno bolo super byt slobodna... Su tu aj dalsie veci..Rodina? Clovek sa tesi domov po skole aj to ho privita s krikom..Este ze mam moju mamu, ktora stoji pri mne, ale vidim na nej ako sa trapi co ma este viac ubija... V skole? Je to nie co strasne...Som v tretom rocniku mam 18 rokov... Studujem na OA a so svojimi vysledkami som spoko... V druhom rocniku som chodila domov s placom, pretoze som si privelmi brala veci k srdcu a aj ich stale beriem...Mam super spoluziacky, ktore bohuzial cloveku nedopraju :( Proste moj zivot sa mi zda stereotypny plny stresu. Pridem domov a stale sa len ucit treba alebo nieco robit :( Ani chvilku casu...Moj zdravotny stav sa zhorsil..Mam skoliozu, ktoru som ako mala neliecila a neustale ma nieco boli :( Kruti mi rebra, chrbtica neustale boli :( KAzdy den treba aspon po hodinku cvicit.. Citim akoby moj zivot uz ani nemal zmysel...Akoby som len zila, a nic nepodnikla..Nesplnene sny, tuzby, a neustale trapenia :( Niekedy uz dalej nevladzem, ale vstavam a idem dalej aj napriek neustalemu hadzaniu polien pod kolena :( Viem, mozno si teraz niektori z vas povedia naco tu vlastne pise ved ma celkom fajn zivot, mnohi dalsi ho maju totalne horsi, a zivot s nimi zameta ...:( Ale moj zivot, akoby len stal a len tak plaval a plaval...Bojim sa urobit krok, pretoze neviem kde sliapnem :( Proste kazdy den je o tom istom a ja neviem ako to zmenit...Necitim sa stastna,,,citim sa porazena zivotom :( Pomoc :(

prazdnota

Rozmýšlala som a zistila som čo mi je. Som prázdna. Mám len 14 a cítim sa hrozne už asi rok. Celý týždeň čakám na piatok, ale ani víkend ma nerozveselí. Nikto o tom netuší, pretože vyzerám , že som v podode, ale nie som. Tak veľmi túžim vypadnúť niekam a nikdy sa nevrátiť, no aj tak mám pocit, že nikdy nenájdem to čo hľadám. Knihy sú moja vášeň, no zároveň túžim po tom čo je v nich. Nemôžem nečítať, ale potom je mi ešte horšie. Bodaj by som zažívala život plný dobrodružstva ako tí v knihách. Neviem čo robiť a viem , že mi nepomoze keď to tu napíšem, ale potrebovala som to napísať. Knihy sú mojím životom, ale j záhubou. Pls pomoc!

tak

Zmysel

a prečo by si sa mala rozhodnúť, nemusíš ani teraz, ani zajtra, nechaj plynúť čas, najlepšia rada, čas, nechaj, nech si myšlienky idú ako idú, veď sa ony ukľudnia, .... adrenalín, hudba, príroda, šialené veci, bláznivé, .... všetko pomáha, ... všetko, tak hore hlavu, ...

jajka001_

musis si najst nieco co ta v zivote bavi. ja som bola v ovela horsej situacii ako ty ale na druhej strane som si viac uzivala zivot, viac som sa tesila, aj ked som vela plakala aj sa trapila. bojuj za nieco, ked ta priatel nudi, asi to je len jednostranne, mala by si sa na neho tesit, mysliet na neho cely den a byt stastna ze si s nim. to ze mas pocit ze stagnujes je normalne, ten pocit som mala tiez roky, ze mi zivot unika medzi prsty. ale fakticky nemozes mat vsetko co chces. mozes mat ale veci ktore su dostupne. a to je zabava, priatelia, vztahy. je normalne ze tuzis mat viac. skus sa tesit z toho co mas. nie je to len fraza. je to zivotny pocit.
ak ti chyba adrenalin, vzrusenie zo zivota, prekracuj hranice, skus nejaky adrenalinovy sport...zariskuj a zabojuj o toho, ktory sa ti paci...rozmyslaj nad tym, co mozes spravit a nie nad tym, co nemozes.

zmysel...

Tak...Zle obdobie? trva to uz viac nez rok...Dovodom je stale ze neviem co vlastne chcem, cim budem v buducnosti, ci chcem byt s tymto chlapcom alebo s inym, ci si mam kupit to tricko alebo tamto...Neviem proste nic..Na nakupy musim ist s mamou lebo sa neviem v mojom zivote rozhodnut, a bojim sa hlavne toho co je vlastne spravne a co nie, ci to nejako uskodi alebo prave naopak potesi...:( Toto som ja a proste neviem ci mojho chlapca lubim alebo nie, ci lubim ineho, ktory ma tak nesmierne pritahuje..Ale prave pre neho som sa pred rokom a pol dala do kopy s tym mojim terajsim, a tem moj je ovela lepsi, kazdy den mi vyznava lasku, 100milionov zien by si takeho chlapa prialo..A ja uz rok a pol myslim na ineho :( Neviem citim sa akoby som mala stisnute ruky aj nohy a nevedela kde sa pohnut akym smerom.Ci nieco zmenit, alebo naopak zasa sa len prisposobovat, len aby bolo vsetko fajn :(

tak

Zmysel
škrtíš samu seba, uvolni to zovretie, Tvoje ruky musia objímať,....si úžasný mladulinký človiečik, život máš pred sebou, to že máš zlé obdobie je úplne v poriadku, kto ho nemá, ale hore hlavu, život je krásny, je tu pre Teba, hore hlavu, nestrácaj nádej,drž sa, som s Tebou, podarí sa, neboj nič, ....

zmysel...

Vader, tebe sa povie..Ked ja to nedokazem :( som stale len rozculena, nic nestiham a este ma aj to ubija ze myslim na ineho chlapca,a s inym chodim :( Mam 18 rokov a ja neviem uz co mam robit, moj zivot je plny stresu, a rozmyslania keby bolo...