Bojim sa ze patrim tu :(

Príspevok v téme: Bojim sa ze patrim tu :(
Pomoc prosim

Dobry den, mam 18 rokov, 161 cm a 40 kg..Moja BMI je podvaha...A tam to hasne...Behom 4 rokov som nepribrala ani kilo :( Hrudnik mam zdeformovany skoliozou, a mosno aj tu spominanou chudostou... Cele 4 roky mam depky z toho, ze som taka aka som, ze sa mi sem tam aj ludia vysmeju ci mi doma nedavaju jest..Viem vyzeram ako vesiak na saty..Zivot ma nebavi, z toho mam depresie a nie som nikdy vobec hladna :( Vydrzala by som aj v kuse tyzden nic nejest a nic nepit...Nedokazem sa pohnut dalej...Jeden cas som mala chut do jedla, i to som bola na tabletkach peritol a aj tak som nepribrala... Moja snaha casom opadla, pre to ze som nepribrala ani kilo, a teraz len zhadzujem a zhadzujem...Nikdy som nechcela byt chuda...Bola som vzdy taka..Nechuti mi absolutne jest...:( Tak velmi by som chcela aspon 3 kila pribrat, nedokazem :( Pomoc :(

Pomoc prosim

Natalia123, Brala som B12, brala som peritol na zlepsenie chuti do jedla ale i to trvalo len kratkodobo, dalej som brala pangamin, vitamin magne B6 pretoze som mala malo horciku pretoze malo pijem, a proste nic nepomohlo :( Vyzeram ako vesiak na saty...Neskoro vecer? Ja jem o desiatej niekedy aj o jedenastej vecer, aj to nic, a to ci kurca, alebo hranolky, alebo nieco mastne proste nic nezabera..Som z toho zufala a nie len z toho pretoze mi vobec ani nechuti jest :(

jojkaaaa

urcite nepatris medzi anorekticky,lebo ty si chuda a si si toho vedoma a nechces schudnut,nemyslis si,ze si tucna..v tom je ten rozdiel.Skus pangamin,malo by ti to pridat chut do jedla a od tvojej obvodnej si vypytaj ensure drinky a nepodcenuj sa,to ti nepomoze

natalia123

Ked som bola mladsia mala som ten isty problem. Nemohla som pribrat, kazdy mi hovoril, ze som vychudnuta, ze vyzeram zle...No ja som si to uvedomovala a to bolo hlavne. Takisto mi nechutilo jest a nebola som nikdy hladna. Ked si uvedomujes, ze si chuda, tak je to velmi dobre. Anorekticky si vacsinou myslia, ze su skarede a tucne aj ked pritom su pekne a chude. Myslim si, ze casom ked sa ti ustali metabolizmus, by to malo byt v norme. Teraz mam 23 stale som chuda, no teraz tak normalne- Zdravo. Nepomohli ti ani nejake tabletky na prirodnej baze na podporu chuti do jedla? Myslim, ze mne hlavne pomohla antikoncepcia, ktora je sice hormonalna, ale podporuje chut do jedla...alebo proste jedz neskoro vecer hranolky a grilovane kurca:) vela stastia