sexi fotky ako darcek :)

Príspevok v téme: sexi fotky ako darcek :)
smajliQa

ahojky.... rozhodla som sa dat priatelovi kalendar :) darcek na mikulasa :)) so sladkosti sme sice nevyrastli ale davam prednost mandarinkam :D:D:D
noooo teraz vazne...chcem dat spravit kalendar .. s 12 mojimi nejakymi sexy foteckami... tak by som uvitala nejaky vas originalny napad....ake by mohli byt.. kde sa odfotit....
rozhodne to budem davat retusovat.. takze nad tymto sa nezamyslam..len by ste mi mohli poradit s prostredim....alebo... nieco super, co ho vzdy nadchne ked sa pozrie do kalendara :)))
dakujem za reakcie :)

silwa

kamaratky davali robit fotky u prof fotografa s vizazistom a stylistom, stalo ich to okolo 750eur. skor mi to pripadalo, ze to robili pre seba, ako pre nich, aby mali pamiatku:))))
rada-ak ho budes robit, nedaj ho na konkretny rok, lebo by bol uz v roku 2012 nepouzitelny, stacia len datumy
a neprehanaj to s tymi erotickymi fotkami, lebo sa to moze obratit proti Teba, ked sa rozidete...
najprv si zisti, za kolko Ti ich vyretusuju a vytlacia, kamosky si dali format A3 a zviazat v BA a stalo ich to cca.60eur+5eur retus jednej.