Co vlastne odo mna chce

Príspevok v téme: Co vlastne odo mna chce
martinka87

Ahoj.

Mám problém, s priateľom som chodila 2 roky, je rozvedený a má 10 ročného syna. Rok sme spolu bývali a potom mi oznámil, že mu nevychádzajú peniaze, pretože platiť aj podnájom aj hypotéku na dom,kde býva jeho bývala a že sa tam asi naspäť nasťahuje, pretože ona má ísť pracovať do zahraničia a on si musí zvyknúť starať sa o syna.

Mňa so synom za 2 roky nezoznámil, lebo sa bál reakcie. V lete sa tam nasťahoval a náš vzťah sa zmenil o 300%.
Povedal mi, že nechce aby som na neho čakala a potom mi raz povedal do očí, že ma neľúbi a že chce aby som bola šťastná. Keď som mu povedala dobre, tak sa urazil a keď ma niekto známy videl s iným, tak som dostala žiarlivostné sms.

Viete mi poradiť čo ten človek odo mňa vlastne chce? Ja ho mám stále veľmi rada a rozumela som si s ním ako ešte nikdy s nikým. Prosím poraďte mi.

Ďakujem za každú reakciu, potrebujem počuť nezainteresovaný názor

mate59

ak ste spolu 2 roky,povedz mu, že s ním plánuješ budúcnosť a k tomu patrí aj jeho syn, takže sa nasťahuješ s ním do domu a pomožeš mu s výchovou a domácnosťou a uvidíš reakciu.Ak ťa nebude chciet a vyhovorí sa,nie je to ten pravý pre teba.A keď sa jeho ex vráti, tak on kam pojde, to už na ten nájom bude mať?

kafe

martinka, žiaľ ten človek asi ani sám nevie čo chce. Ale skús sa s ním ešte stretnúť a vydolovať to z neho (otvorene sa porozprávať). A buď to uzavrieť, aby to bolo jasné obom stranám, alebo sa dohodnúť nejak.. neviem ako..