13 Rokov a problemy s potenim

Príspevok v téme: 13 Rokov a problemy s potenim
katka231

Mam problem,ktory ma dost trapi. Velmi sa potim. Je jedno ci si dam antiperspirant alebo deodorant,gulicku alebo sprej. Je jedno aku znacku antiperspirantu alebo deodorantu pouzijem.Dost ma to trapi, lebo sa potom aj zle citim. Poradte mi prosim,co by mi pomohlo vyriesit tento "problem". Pocula som o Driclore,ale neviem, ci ho mozem pouzit,ked mam 13 rokov. Dakujem za odpovede.

RooT

Ahojte, no... nezistili nič a nepomohli :-D
Doktorka mi akurát tak vysvetlila že podľa výsledkov krvi by som mal byť obézni (popritom som jak trieska...) a nabudúci týždeň mi chce testy zopakovať. Čo sa týka potenia, sama nevie ako na to. :-/

katka231

Ja sa praveze potim iba v podpazusi. Ruky sa mi potia iba ked mam stres. Tak este stale neviem, ci ho pouzit,alebo nepouzit. Ako casto ho budem musiet pouzivat?

Ivka 1

Samozrejme ak sa Diclor nanáša pod pazuchy,tak upchá potné kanáliky pod pazuchami a nahromadením nečistôt sa môžu upchať aj lymfatické cesty.Pod pazuchami mozu vzniknut nasledkom toho velmi bolestive hrcky. Pokozka svrbi. Je jasné,že sa človek potí po celom povrchu tela ale Diclor sa predsa nenatiera po celom tele. Či to tak niekto robí ? Je to však len vyjadrenie môjho názoru na používanie Dicloru a je to samozrejme slobodné rozhodnutie, či ho bude používať alebo nie.

TrainingBoy

toto krasne vystihuje ako dokazu byt ludia povrchny, nemyslim tym teraz vas diskutujucich ale tych spoluziakov co sa vysmievali, clovek si mysli ze to aky je, je bezne, ale ludia nas dokazu rychlo vyviest z omylu, taky ludia si vsak nikdy neziskaju moj respekt

spokojná123

Chúdatko, presne viem ako sa cítiš. tiež niako v tvojom veku som sa začala potiť, ako začala puberta. Teraz mám 19 rokov a stále rovnako. Pamätám si ako sa mi na základke chalani posmievali, že mám kruhy. Veľmi som tým trpela. Teraz som začala používať Driclor NAOZAJ ma to už nebavilo kupovať čierne tričká a nosiť svetre aby to nebolo vidno. Mám priateľa a bolo to na nervy. Tešila som sa ku nemu, osprchovala som sa vyvoňala, dala deodorant a kým som prišla k nemu bola som spotená naozaj cítila som sa hrozne zle. Teraz ako používam Driclor, môžem si dať kadejaké tričko, aj keď odpovedám pri tabuli stres, pod pazuchami sa už vôbec nepotím. Trošičku sa mi viac ruky ale to znesiem! Ale toto si musíš sama rozmyslieť, či chceš ten Driclor alebo nie. Ja som sa tiež bála..

cajik

"Upchá potné kanáliky,nečistoty ktoré sa vylučujú spolu s potom ostanú v tele," - s tym nesuhlasim, clovek sa predsa poti celym telom, nie len pod pazuchami, len pod pazuchami to tak krasne vonia

RooT

ja mám momentálne presne podobný problém, mám 16r. a potím sa ehm hm.. nehovorím jak :-D som s tým bol u deckej a tá ma poslala endokrinologičke ktorá mi zobrala krv a poslala ma na sono štitnej žľazy.Zajtra si idem po výsledky. Predpokladám že to isté by robily aj tebe :-) "Utekaj" s tým všeobecnej - "deckej" :-P

rew

katka231> v prvom rade skoc za svojou lekarkou nech zisti preco sa potis.. flaky na tricku su len dosledok, treba riesit pricinu ak sa da. drzim palce