detska strava

terkasl

Ja som malému začala dávať zeleninku od 5 mesiaca samozrejme máločo mu chutilo asi najviac ovocie ,ale rozmixované ovocie vypľúval,už som bola na zúfanie tak som raz kúpila sunárek do ručičky.No to ste mali vidieť ako sa napchával.Zatiaľ sme ostali pri ovocných kapsičkách aj zloženie sa mi páči.

Martina12

Môj syn bol kojený, tak sme začali zavádzať príkrmy po šiestom mesiaci.Najprv som začala zeleninkou pak som pridala ovocný príkrm. Pekný článok o začiatkoch s príkrmami -
blog.mimulo.sk.

gastanko2016

môj syn nebol kojený, tak sme začali zavádzať príkrmy po štvrtom mesiaci.Najprv som začala zeleninkou a o mesiac som pridala ovocný príkrm.

Darmord

Ahoj,
Skús sa informovať tu:
-odkaz odstránený-
Mne tam odborný lekár pomohol z mojimi vážnymi ťažkosťami.
Podpora je tam 24 hod. denne takže keď som mál problém z dieťaťom a lekár nebol v ordinácií o pol noci tak jedine tam.
A môžeš komunikovať cez e-mail, volať, skype a iné.
je tam nejaký centový poplatok čo je nič fakt nič oproti tomu že ide o zdravie. VRELO ODPORÚČAM MÁM SKVELÚ SKUSENOSŤ
-odkaz odstránený-

evcca

bio som uz skusala, a vacsinu zeleninky mam zo svojej zahradky, kde nestriekame. chcem este skusit tu baby karotku.

jajka001_

najprv zelenina, potom ovocie. ked zacnes ovocim , hned si zvykne na sladky a bude vyzadovat sladku chut.
my sme zacali mrkvickou, niekedy ked mal pat a pol mesiaca (plne kojene dieta)

Majka29

No ja som prestala kojit pomerne skoro takze sme zacali medzi 4. a 5. mesiacom...tazke obdobie to bolo ti poviem. Castokrat som uz bola s nervami na konci, lebo maloco jej chutilo, sladke jej islo uz potom lepsie. Obcas som sama robila, obcas som jej kupila hotove ovko a tak, zvykla si a dnes je z nej mala mlsna slecinka ;)