Obriezka

Giuseppe

majkx- daj si do vyhladavaca ciastocna obriezka v rustine, tam sa ti zobrazia urologicke stranky v ruskom jazyku, a najdes tam aj foto.

majkx

Zdravím som po obriezke ale iba čiasttočnej myslím a ked pozeram obrazky penisov po obriezke tak vyzerajú úplne inak ako môj a ja si neviem predstaviť ako vyzera penis po čiastočnej obriezke nevie mi niekto poradiť začínam mať strach či ma doktor nejak nepokazil dakujem

fifik

ked musis chod nerozhoduj sa dlho bo budes zbytocne vahat ja som si nieco otom precital a hned sa aj objednal odrezali siel domov. Hlavne ide o zdravie aby sa ti pipik nezapalil aboco

rewq

niektory tu pisete bludy z toho co vam niekto povedal alebo ste si precitali...aj mna sa to tyka ale prave koli tymto inteligentnym vyrokom sa neviem rozhodnut...

fifik

mne to vydrz zvisilo a teraz zeny nicim:D je to pre nynfi a nie pre tie co sa zvyknute na sekundovky a mne to iba vyhovuje

wwww

no som obrezany a citlivost je naozaj nizsia... ale clovek si zvykne. urcite je vacsia hygiena a prozitok je o trosku nizsi...

kto nemusi nech nejde

BcMia

Adonis - dosť chujský názor.. síce som žena ale k tomu vám poviem len toľko že kebyže si mám vybrať s obriezkou a bez, tak určite s ňou. Je to krajšie, hygienickejšie, aj oveľa viac sexy.

rover

zdravim ja by som sa chcel informovať ja som po obriezke teras mi ju robili 3.4 je pravda ako čítam po nete že sa vydrž pri sexe dosť zhorši je to pravda počul som ze je to zas aj na opak ze sex bude dlkši ket zalud už nebude taka citlivá tak ako je to vlasne hm poradte a po akej dobe sa odporuca sex po zákroku takomto hm ?