Vekový rozdiel

sisa123

najdlhsi vztah som mala s o 11 rokov starsim, posledny mal o 13 viac

spoluziacka je uz 13 rokov vydata za o 19 starsieho a klape im to stále

nathália09

u nás je to zas 8 ročný rozdiel,
spolužiačka ma tiež o 11 rokov-a rozumeju si veľmi dobre.
Vek ale skutočne nie je dôležitý.

fifi123

pupavka a v com vidis problem ? :-))) prekaza ti to ? ze ma 45 ?
a mas uz deticky alebo si este slobodna ? a on ake ma pomery ? dolezite je ci si dokazete rozumiet a to naozaj o veku nie je ;)

kitty86

pupavka26: Myslim si ze celkovo pri veku nad 30 sa uz tie vekove rozdiely dost stracaju ludia su vacsinou uz nezavisli a dospeli takze maju dost podobne zivoty (nie ako ked jeden napr studuje a druhy uz 8 rokov maka v praci). Takze by to malo byt uplne v pohode a ak si vyhovujete ako partneri nie je co riesit nech si ini hovoria co chcu. Vzdy lepsie nez keby si mala byt sama. Drz sa! :-)

pupavka26

Vraj neznesú starých dedov, a mám si hľadať seberovných. Som totálne v pomykove, a tie výčitky aká som nevďačná dcéra, normálne mi je z toho všetkého zle, najradšej by som odišla niekde ďaleko.

pupavka26

Je to ťažké,ja poznam takisto páry, kde je ten vekový rozdiel, ale rodicia si myslia, že je pre mna starý.

bibi123

pupavka-to je na Tebe, ja mam frajera o 10rokov starsieho a sme spolu 8 rokov, na zaciatku som ten vek nepocitovala, ked som koncila VS mi zacalo vadit, ze uz sa tak rad nebavi(nemyslim lietanie po diskotekach, ale nalada tak celkovo-asi tiez uz podozrieval). Takze si klad otazky: ci mate spolocne konicky, ci ta vie rozosmiat, ake mate zivotne priority, ci chcete rodinu a ci ste na rovnakej mentalnej urovni... ak mate vsetko spolocne, mate peknu buducnost... inak muzi su krasni aj po 50tke. Ocino minule robil grill party, kde pozval aj spoluziakov z VS aj s ich polovickami a aj ked boli upravene, povedala som si, ze je to sakra nespravodlive, ze muzi stranu pomalsie a skoro vobec im nie je vidno vrasky...

mahel

moja mama mala kolegynu ktora mala manzela o 17 rokov mladsieho. a mali krasny zivot. ale zase je pravda, ze ona vyzerala mimoriadne mlado. vobec nemala ziadnu plasticku operaciu, ale cvicila od mladosti jogu a este ked mala 60 tak vyzerala ako tridsiatnicka. asi to bolo aj v genoch, lebo aj pokozku na tvari a tele mala velmi pruznu a mladu. a mala aj krasne huste vlasy. vyzerala mladsie ako jej muz. ona pochadzala z ruska -niekde z kaukazu. ale zila na slovensku. myslim teda ze vekovy rozdiel u dospelych nehra rozhodujucu ulohu vo vztahu.