Aké sú ženy - hlúpe, alebo nešťastné?

Príspevok v téme: Aké sú ženy - hlúpe, alebo nešťastné?
mahel

vsimam si, ze coraz viac kamosiek sa nechava prerabat od hlavy po paty. Prsia - silikony, nos - operacia, usta - vyplne, viecka - upravovanie, telo - liposukcia, usi - prisivanie, zuby - vyrovnavanie, pokozka - vyhladzovanie, chlpky - laser alebo epilacia, telo - solarium, vnutorne pysky - zmensovanie... neviem, co by som este mala vymenovat, asi je toho podstatne viac. ale pravdupovediac mi praca plastickej chirurgie pripomina farmaceuticky priemysel. ten tiez vyraba lieky hlavne preto, aby sme boli stale chori. keby namiesto plastickych chirurgov nastupili neurochirurgovia a vymenili by zenam mozog, mozno by sa vela usetrilo. preco to vlastne zeny robia? su hlupe, alebo take nestastne? ale ako moze byt stastny clovek, ktory nema rad sam seba? prestavam tomu vsetkemu rozumiet.

Joo

huhu pravdu mas .... je nam jasne ,ze takmer vsetci muzi nam z casu na cas klamu ,lebo vedia ,ze nechceme pocut pravdu (hlavne o nasom vzhlade) :-)

pravy huhu

Myslim, ze keby sa muzi starali rovnako o svoj zovnajsok, ako zeny, tak by sme stale lozili po stromoch a jedli banany. Netvrdim, ze clovek ma vyzerat zanedbane, ale vyzor nie je ta najdolezitejsia vec na svete. Je to znamka mentalnej zaostalosti. Navyse zeny ani casto nechapu, ze su len obetami farmaceutickeho priemyslu a plastickej chirurgie, ktore velmi domyselnym sposobom vyvolavaju u zien zavist.

lost

Mna este napadlo k tym fotkam, niekedy aj uhol a drobne mimiky robia celok fotky :)
Mozno tak 20% fotky robi 80% dojemu..
Aj ten najnefotogenickejsi clovek moze mat stastie na superfotogenicku fotku, i ked mozno nie az tak casto (ale fotit sa moze casto cize pohoda :) )
A aj ten najfotogenickejsi clovek ma foto kde vyzera ako velmi nefotogenicky (ale to na net takmer nikto neda, cize tazko sa take nieco hlada).
A niekedy aj zrkadlo klame, cize foto moze az dvojnasobne (niekedy k dobru inokedy aj k zlu).
Avsak podla mna, zalezi hlavne na tom, ze ako si clovek svoju tvar zoberie ku srdcu. napr jeden si mysli ze je skaredy, avsak to je len pocit, co ak to tak nie je.. mozno sa citi zle lebo si vsugeruje ze je skaredy.
avsak... aj ten skaredy alebo jeden z najskaredsich ktory si DNES povie ze "preco som tak skaredy" ... tak aj ten si povie v dochodku ze "jooj, aky som bol sprsoty ked som si myslel ze som skaredy"...
podla mna aj skaredy clovek by sa mal fotit a nehanbit sa za tvar alebo postavu :)
ked bude clovek stary, urcite si pomysli ze ake fajn bolo za mlaaadii
zdroj a jedno pekne video:
www.youtube.com

milli11

Presne, ako pise ta3 a lost.
Mne tiez odstavaju usi, ale nie je to take strasne. Ale nevymenila by som ich, kokokrat mi pomohli, ked napriklad ked ma chce niekto zozadu prekvapit a vystrasit. Doma uz podla krokov poznam, ci ide mama, oco, stryko, druhy stryko, teta, druha teta. Alebo som v skole pocula aj ohovarania zo vzdialenosti, ked to ini nepoculi. Alebo som s kamoskami a zacnu prave ohovarat ludi, co im odstavaju usi. Vytiahnem sponu alebo gumicku z kabelky, ak mam a vlasy si uplne stiahnem do copu. Len ostanu zarazene a hned stichnu. Haha.
Nos, ked sa na neho pozriem na fotke z profilu uplne z boku, vyzera velky. Ale bokom zpredu vyzera lepsie a ked pozeram na svoju fotku tvarou v tvar, podla mna vyzera uzasne.
Zalezi asi na tom, pod akym uhlom sa clovek do zrkadla pozrie. Raz som bola v jednom obchode, mali tam zrkadla a do jedneho som sa pozrela. Az som sa zlakla, ze, aka strasidelna osoba. Pozriem sa este raz a zistim, ze som to ja. Haha, vtedy som sa skoro rozosmiala. Inokedy sa pozriem do zrkadla a poviem si, ved celkom dobre vyzeram.
Oci, ani neviem presnu farbu, lebo niekedy su akoby tmavomodre (ked mam dobru naladu)a potom zrazu zelene (zlu naladu). Len mi trochu vadi ich tvar, posobia velmi smutne.
Aj na fotkach, na niektorych sa nspoznavam, aka som strasna. A inde si poviem, tieto sa vazne vydarili.

beskyd

bibba:
.
"to co maju vo svojom vnutri a to co mozu ponuknut vam nemusi absolutne suvisiet stym ako beru svoju tvar, svoje telo... nerozumiem naco sa nadtym vzrusovat"
".
nie celkom. to vnutro suvisi s tym umelym vzhladom ktory je dneska taky cool viac ako sa ti zda. to mas jak s masom cerstvym na ktorom vidis ze je cerstve a chutne verzus maso z hypaca zhnite natrete marinadou a x krat prebalene:) ten druhy pripad su dnesne umele "trendy" pipky. prirodzena baba je proste svoja, je individualitou pre ktoru je akakolvek stylizacia do poz diktovanych komerciou pod uroven. to co dneska vidno najma v BA, to je degradacia zenskosti do pozicie figurin zo shoppingu ktore vyzeraju rovnako v poluse aj auparku aj hocikde inde. to podla teba nevypoveda o vnutre? kde je hranica za ktorou by ste sa niecomu uz neboli ochotne prisposobit? robite zo seba dobrovolne lahko nahraditelny, tuctovy tretotriedny tovar z vypredaja, farby laky, parfemy, botox, silikony od vlasov az po umele nechty na nohach, to ani nie je kult krasy ale cista dekadencia. vdaka bohu za tie odlahlejsie regiony na svk kde sa ta kvalita a zenskost vo svojom povodnom zmysle so stipkou namahy este stale da zohnat, dufam ze to este par rokov vydrzi...

uhlie

Tu nejde o to, co sa da, alebo neda na cloveku vylepsit. Ide o to, ze sa niektore zeny stale pozoruju a to az chorobne. A to je prave podstatou hluposti, alebo lepsie povedane obmedzenosti.

bibba

takze vlastne to su tiez predsudky. takisto ako niekto si mozno pomysli o skaredom, ze je malo zaujimavy, takisto je nezmysel robit z ludi co maju za sebou nejaky zakrok nejakych neinteligentnych tupcov, proste predsudky. plastika... je proste nieco co tiez tato doba ponuka. a vy sa cudujete, ze ludia sa chytaju...

bibba

nikdy si nebudem mysliet o skaredom cloveku, ze je nieco menej zato, ze je menej pekny, ale preco si vy niektori myslite o "tych vylepsenych", ze su nieco menej tym padom lebo si nieco zmenili? ze su hlupi, alebo plytki? to co maju vo svojom vnutri a to co mozu ponuknut vam nemusi absolutne suvisiet stym ako beru svoju tvar, svoje telo... nerozumiem naco sa nadtym vzrusovat

bibba

nikdy si nebudem mysliet o skaredom cloveku, ze je nieco menej zato, ze je menej pekny, ale preco si vy niektori myslite o "tych vylepsenych", ze su nieco menej tym padom lebo si nieco zmenili? ze su hlupi, alebo plytki? to co maju vo svojom vnutri a to co mozu ponuknut vam nemusi absolutne suvisiet stym ako beru svoju tvar, svoje telo... nerozumiem naco sa nadtym vzrusovat