nevera

Príspevok v téme: nevera
kkarrynn

Som s priatelom us rok nikdy predtym ma nepodviedol a teraz pred nedavnom siel na chatu opil sa a s jednou tam bol ,, nespal s nou ale to je jedno ,,, hned ako prisiel za mnou bol milsi a tak proste stale mi hovoril ze ako ma miluje a za nic nevimeni bolo mi to celkom podozrive a tak som do neho hustila az kym sa nepriznal ,, aj ked us som to vedela aj od druhym njeco som tusila ,,, stalo sa mu to raz ,, rozisla som sa s nim a velmi ho to mrzi pisal mi same spravy ze ma miluje najvjac na sveete a nechce o mna prist a ze ak sa s nim budem chcciet dat dokopy slubuje ze ua ma nikdy nesklame a ze take njeco by us druhykrat nespravil ze ho to neskutocne mrzi ,, ja ho milujem ale nwm ci to mysli vazne ,, nevjem ci mu este dat sancu ,,, poradte aj ked vjem ze je to iba na mna ,, :/

User_37597

rozumiem ti
niesom prekvapena nazorom skor tym ze nemas manzela a deti...som myslela ze je tu skusena mamicka a manzelka kt toto zazila.ale to mi nemeni nazor na teba :)
mile prekvapenie by som to skor nazvala.
dobre teda tak ja idem lebo neviem kto za mna dokonci tortu a vyvesa pradlo ak sa tu budem vykecavat :D
ale tato tema je dobra takze sa sem este urcite vratim.pekny den

rozumiem ti

bibisa: nie, nemam deti :) ani manzela. nie som z tych, ktore by to k zivotu nutne potrebovali, alebo by to bol ich zivotny sen. staviam sa k tomu otvorene. teraz sa asi budes divit, ze napriek tomu, ze som slobodna mam taketo nazory :) aj ja som mala take ako ty, este par rokov dozadu.:)

ci som zrela? no neviem, ak sa tomu dnes tak hovori, ked ma clovek do kosti vryte tretie x.. tak asi ano :)

User_37597

rozumiem ti

hh..hranice..ja ich mam tolko vela ze ich nezratam :D
nech mam akokolvek teraz super a najdlhsi vztah doteraz,nechala by som ho ak by ma podviedol..a preto som si s nim hned na zaciatku stanovila par pravidiel a ujasnila si fakty :)
usudzujem ze si dost zrela a mas asi aj syna ako si spominala.mozem sa opytat-mas manzela?
nema to suvis len ma to zaujma

xy:)

tak z pripsevku je jasne, ze dotycna svojho frajera stale lubi a vaha ci mu ma dat sancu.. a uz ked vaha, tak mu ju asi da. ale je len na nej, ci ho bude dalej podozrievat. ak su baby take stihacky, ze po nevere - i ked neviem, o aky druh nevery tu vlastne ide - stale upodozrievaju partnerov, tak to vazne nema zmysel. potom ma skor problem zena v hlave. ale hrat sa na urazenu a tvrdo odsudit druheho bez toho, aby sme ho aspon vypoculi, tak to nie je normalne.

rozumiem ti

bibisa: chapem. ak to tak beries a myslis si, ze by si nedokazala preskocit svoj tien a povzniest sa nad to, tak by bolo tvoje rozhodnutie ukoncit to to najlepsie pre obe strany. a to myslim v najlepsom slova zmysle, nie ako vycitku.

ale vezmi aj do uvahy, ze niekto dokaze tolerovat a odpustit chybu. je to len o tom, kde si urci hranice.:)

User_37597

rozumiem ti

vidis ja napr nevidim rozdiel ani v tom ci je stary alebo mlady.vlastne u stareho by som to brala este horsie.keby mam rodinu a teda deti a manzela a onma podvedie asi by som ho rovno vykopla alebo teda ja by som vzala deti a utiekla prec.ja osobne nechcem svadbu a ani po detoch moc netuzim ale ak uz sa mi ma take nieco stat tak si dobre rozmyslim skym toto podniknem.nechcem byt v zivote klamana a na oplatku ani "on" nebude mnou klamany.
ja vsetko v zivote berem ako iste posunutie a duchovny rast a aj z byvalich vztahov som si zobrala vela s tym ze uz nemienim robit tu istu chybu.chapes :)
a prave o to ide ze ak by som aj po nevere s nim ostala tak by som na to stale myslela a uz by som ten vztah nevedela tak obohacovat ako keby ma nepodvedie.a mozno aj ja by som mu to davala dost pocitit ze co spravil v minulosti.toto je moja zla vlastnost takze uz len preto by som snim neostala..ja proste nedokazem byt s clovekom kt ma klame a ublizuje mi.

nikki.7

lief: Pre mňa vôbec nie je ťažká,ale príde mi to smiešne,že dospelý človek,ktorý má vychodenú minimálne základnú školu narobí toľko chýb.

rozumiem ti

bibisa: vidis, zase vec nazoru :)

pozri, mne to v mladom veku pride podobne - ak tam ovsem viac za tym nebolo ako pusa- ako keby mi syn rozbil oblubenu vazu a ja ho za to vyhodim z domu. napriek tomu, ze ho to mrzi. v mladom veku hlavne chlapi nevedia domysliet dosledky svojich cinov. ich mozog takto nefunguje. vidia len momentalny "zisk". to, ze ich pocinanie prinesie neskor "stratu" uvidia az vtedy, ked to nastane.
chapem ta, ze je to pre teba neodpustitelne, tvoja volba. ak sa s tym stotoznujes, je to v poriadku, urob to, co ti radi instinkt.

tiez som zastancom nazoru, ze sa nevera neodpusta. akurat som uz o nieco starsia a pamatam si, kolko chyb som aj ja v mladosti sama narobila. a ako mi to napriek tomu, ze ma to mrzelo, davali sustavne vyzrat. tadeto moc cesta nevedie. a nechcela by som tu istu chybu urobit u niekoho mladsieho, aby dopadol a prezival tie veci tak zle ako ja. steniatko predsa tiez nedobijem na smrt len za to, ze nepribehlo na prve zavolanie, hlavne ak ani nevie, ze ho vlastne volam... v jeho hlavicke sa to tak este nesklada.:)

ja naopak nie som zastancom odpustania v starsom veku. starsi chlap uz velmi dobre vie, co robi a ma dostatok rozumu aj skusenosti na to, aby vedel domysliet ake dosledky jeho konanie bude mat. a nebudem si nic vycitat, ani keby mali byt vo vztahu deti. zradil on, nie ja. a nezradil mna, ale nas. a najhorsie je, ze by som stale zila v strachu, kedy to urobi znova. takze nie, dakujem. detom otec ostane, ale ja sa takeho "chlapa-zradcu" rada zrieknem. pre svoj dusevny pokoj a vyrovnanost. deti potrebuju kludnu a vyrovnanu mamu, nie trosku, ci uzlik nervov.

User_37597

rozumiem ti:
ja som s priatelom vyse 3 roky.ani raz som ho nepodviedla a ver mi ze tych moznoti bolo extremne vela.a nemam zas tak daleko okolo toho veku co spominas.
kde je logika:onma podvedie,ja to zistim,odpustim mu a ideme dalej ako keby nic?u mna osobne neprejne nic..ani len boztek.proste ak to ma uz zamer ist po tom cloveku co mam co s nim este robit?ponizujem samu seba ze este ja budem prosit aby so mnou ostal.
a este sa opytam..uz si videla chlapa kt priznal co vsetko robil na chate?obzvlast ak ona to z neho musela tahat.
ja som proste taka...raz slapnem do hovna-tak druhy krat tam uz neslapnem.