nevera

Príspevok v téme: nevera
kkarrynn

Som s priatelom us rok nikdy predtym ma nepodviedol a teraz pred nedavnom siel na chatu opil sa a s jednou tam bol ,, nespal s nou ale to je jedno ,,, hned ako prisiel za mnou bol milsi a tak proste stale mi hovoril ze ako ma miluje a za nic nevimeni bolo mi to celkom podozrive a tak som do neho hustila az kym sa nepriznal ,, aj ked us som to vedela aj od druhym njeco som tusila ,,, stalo sa mu to raz ,, rozisla som sa s nim a velmi ho to mrzi pisal mi same spravy ze ma miluje najvjac na sveete a nechce o mna prist a ze ak sa s nim budem chcciet dat dokopy slubuje ze ua ma nikdy nesklame a ze take njeco by us druhykrat nespravil ze ho to neskutocne mrzi ,, ja ho milujem ale nwm ci to mysli vazne ,, nevjem ci mu este dat sancu ,,, poradte aj ked vjem ze je to iba na mna ,, :/

rozumiem ti

moj nazor. mlademu chlapcovi, ktory to olutoval, ano, dat sancu.
starsiemu chlapovi, ktory uz ma skusenosti a rozum - nie, zvysene riziko, ze sa to bude opakovat, casom.

xy:)

ludom treba davat druhu sancu, ak olutovali to, co spravili. prekusni sa cez svoju hrdost, lebo inac nezistis, ci to mysli vazne, alebo nie.

anna555

Ahoj,ak ho miluješ daj mu ešte jednu šancu,viem o čom hovorím,človek sa učí na vlastných chybách,prajem ti všetko dobre