Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

správne miery - poradíte mi?

Príspevok v téme: správne miery - poradíte mi?
ivanana

potrebujem počuť (teda skôr prečítať si) váš názor. mám 28, výška 162 cm, váhu takú ako som mala pred 10 rokmi teda cca 52-54 kg mení sa to, ale neviem, či nemám hrozne veľké boky - moje boky majú 96 cm! na moju výšku a na to, aká som hore chudá mi to príde hrozne veľa, mám podľa mňa smiešnu postavu :-/ je to fakt veľa? pás mám 65 cm a hrudník 87 cm. pripadám si smiešnami s tými bokmi..

bilir

Spravne miery neexistuju, to mi ver. To sa len ktosi snazi presadit svoje, ked hovori o nejakych "spravnych" mierach. Tvoja pohoda, zdravie, radost, atd. je to, co potrebujes mat. Drzim palce pri osvojeni si tejto filozofie zivota, fakt je dobra :-)

:)))

a načo ti je náš názor? ... máš postavu akú máš hadam SI NEDAS ODREZAT ZO ZADKU :D su aj omnoho horsie postavy, podla mier by som povedala že tá tvoja je taký priemer ako má vačšina žien ... nechcem byť zlá ale podla mna nemáš problem s postavou ale s hlavou :)

Inner

ty urcite chudnut ani priberat nemusis. dolezite je zdravie. Ak chces, tak spevnuj cvikmi svoju postavu, ale tie boky si "nenechaj" vziat :-)))

ivanana

heh to je paradox :-) mne to dosť vadí, tie ženské tvary, a keď chudnem, tak iba z pŕs, boky , stehná a zadok vôbec :-/

Inner

co by som ja dala za take miery :-). Osobne si neviem predstavit postavu, ktora by vyzerala smiesne. Viac by povedala tvoja fotka, no tes sa, ze mas zenske tvary ;-).