Pes

lost

Do kolko cm, vyska je v podstate nieco medzi 20cm az 40cm, mozno 50cm (to by bolo tak po kolena? to je este fajn :) )

Tam je ich dost vela, a niektore vyzeraju uzastne :)

a najst takeho dokonaleho psa z kazdej stranky by bolo perfektne :)

bibi123

lost nemam moc skusenosti s malymi psami:O))) ale maltezaky su vraj v pohode, nepocikavaju sa od radosti ako napr westiky.. do kolko cm by si chcel hava?
alebo sa skus zajst pozriet do utulkov, najdu sa tam niekedy aj cistokrvne psy, dokonca aj s PP, ak niekto rusi chov!!!-tam v PK je ten utulok u psej matere, my nejak privolavame zranene zvierata:O(((, tak sme tam uz boli odniest dokusaneho, asi strateneho labradora, zrazenu macku-co mala zlomenu panvu a este jednu macku so zlomenou nohou... a je to uzasny utulok-uplne nieco ine ako slob.zvier v BA, tam nam uz 2x odmietli zobrat najdene macata, ktore bolo vychrdnute(asi stratene a vymnavkavali o pomoc) potom sme ich museli umiestnovat my a raz sme nasli maciatko, co bolo na zadne nohy ochrnute-asi poskodena miecha, nevedelo same jest, ani sa vyprazdnovat, uz sme ani do slobody nesli a bojovali sme sami za pomoci veterinara...ale uz som odbocila...uz som ako Ty:O))) no lepsie sa mrknut do utulkov, mal by si mozno aj starsieho psika, ktore ma nejaku socializaciu za sebou...

lost

resp. by som ho zo sebou braval vsade, tak by videl aj ine mesta :)
ak by mu vadil vlak, tak si zaobstaram auto a vybavene :)))))

lost

a aka je to ta rasa, co si teraz opisala? :)
niekde som o tom cital, ze spolocensky typ psa, len som zabudol kde to bolo (a to bolo pred 2 hodinami)

lost

no prave to je to, ze ak som na psa uplne sam, tak to moze byt extremne narocne.. predsa len pes sa sam o seba nevie v byte postarat..
jedine ak by som vymyslel nejakeho robota co by ho krmil aj po nom opratoval :D

ako pozeram, v radiuse 5km mam jeden hotel pre psov :D
take nieco by sa mohlo hodit? :)

bibi123

lost-pes nepotrebuje toho vela, ak si zvolis kludnejsiu rasu, tak ta nemusi mat neviem kolko pohybu... staci mu dat najest, napit a dovolit mu byt co najviac v Tvojej pritomnosti... je to fajn pocit, ked sa Ti niekto tesi, ako keby Ta nevidel 10rokov, pritom si isiel len vyniest smeti:O)))
ale treba si fakt zvazit ten zavazok...

bibi123

lost-mat psa je super, ale je s tym niekedy strasna ostara, ale nastastie mam frajera, ktory chodi tiez s nou von...teda chodi hlavne on...:O)))
najlepsi je vecer, ked ideme spat, frajer nezaspi, ked sa na neho lepim, tak si vezmem psicka, naucila som ho na povel sa vyvalit na bok a ja si ho pri zaspavani obijmam:O)))) a sme vsetci traja stastni:O)))