Neviem si pomôcť..

Príspevok v téme: Neviem si pomôcť..
Chlapec14

Zdravím, som ôsmak na ZŠ, a neviem ako povedať rodičom o prospechu v škole..:/ Mam tam 12zapisou (dvojka zo správania) .. potom som dnes omylom odtrhol radiator od steny, ale známky už nesú problém, len ja sa strašne im to bojim povedať, minuli školský rok som mal dvojku zo správania, a oco mi hovoril že ma ,,Zderie ako hada" .. zajtra príde domou z Nemecka kde pracuje, mama keďže pracuje, nemôže isť do školy, tak tam posiela oca, hneď v štvrtok by mal isť do školy... Viem že ma to vyzerá ako keby som bol hrozný žiak, ale ja taky vôbec nesom, a to je ten problem, .. učiteľka na mne sedí, ,,Kida" na mňa všetky zle veci :( Prosim neviem čo mam robiť, už som mal take nevry že som mal chuť aj odisť z domu.. Asi to urobim v štvrtok, neviem :/

ta3

takze radiator si odtrhol nie omylom, ale nechtiac, co znie tak normalnejsie, no stava sa aj to
a co, si strachopud, ze by si utekal z domu? no, to nie je len byt hrdina, ked robis vylomeniny, ale treba niest hrdinsky potom aj nasledky
buduci rok sa polepsi, aby si sa dostal na skolu, na ktoru chces, to koli sebe, ale aj koli rodicom, nerob im zbytocne starosti, oni by urcite chceli byt na Teba hrdi, tak im to dopraj

Chlapec14

Fuuha.. mama kanči o 16:30.. pred par minutamy skončila.. ide domou.. ked pride jej poviem že som omylom odlomil radiator, ale že je to v suchu a že mam 12cť zapisou :/ držte mi palce..:( a oco pride o druhej rano :(

rew

Chlapec14> ten omylom odtrhnuty radiator je hlaska dna :D
nikam neutekaj.. pockaj az ta vyzenu rodicia.. kym mas sancu, radsej spi v teplej posteli :) ale vazne.. porozpravaj sa s nimi nech vedia co cakat.. mozno by bolo fajn zacat tym ze mas tehotnu priatelku.. a potom povedat ze srandujes a je to zas len dvojka zo spravania.. ;) prezili to minuly rok, rozchodia to aj tento.. ;) fakt drzim palce

Chlapec14

Tak radiator by bol fphoode, nič ma to nestalo, len sa niečo visunulo vravel školnik.. nemate nieake tipy ako povedať mame o dvojke zo spravania ? :/ resp. 12zapisou :P

Chlapec14

dikz za rady :) .. ten radiator.. no :D bol som ja, dve holky, a jeden typek z druhej triedy, no a sme sedeli na radiatore, no a kamarat sa hral zo zapaľovačom a tak sa dajak hybal že sa oddrbala jedna hmoždinka či čo to je zo steny..:D .. neviete kolko to môže stáť? .. asi mate pravdu.. zajtra to poviem mame.. no á berie sa dvojka zo spravania aj z osmičky ? nestači že v deviatke budem mat jednotku ? Fakt diky za odpovede, mam aspon moralnu podporu :-)

xy:)

najprv psychicka priprava otca, aby vedel ucitelke argumentovat. lebo ked to od teba nebude vediet dopredu, tak uveri ucitelke. hm, povedz ze ten radiator mal aj tak namale :D

nausnicka

pokiaľ viem tak dvojka zo správania ide na strednú aspoň minulý rok šli aj známky zo správania keď som sa ja hlásila na SŠ. Otcovi by si mal všetko povedať ty pred rodičovským nech sa psychicky naladí, lebo ak tam príde a nebude nič vedieť tak si v no veď vieš kde. Aj ja vždy o tom zlom pred mamou mlčím a pred rodičkom to vybalím. K tomu urvanému radiátoru to sa ti jak podarilo?? A rozhodne nezdrhaj z domu, tým nič nevyriešiš, skôr zhoršíš

mate59

Máš to veru ťažké,no za ten radiator to už nejako musíš pretrpieť.Hneď ako oco príde, mu to povedz,aby šiel do školy už poučený,skôs sa s ním dohodnuť na nejakom odpracovaní si toho,ale určite mu to predtým povedz.

krtecek

Odporúčam ti radšej im to povedať, skôr ako sa to dozvedia v škole, možno to bude ťažšie pre teba, ale určite to nakoniec lepšie dopadne, keď sa to dozvedia od teba ako od "strigy" učiteľky....

Chápem to, aj u nás v škole sa to robilo, len obeťami boli väčšinou deti z detských domovov.....

Veľa sily, a neodchádzaj z domu - tým nič nevyriešiš....