Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Palenie a rozdrazdenie po sexe

Príspevok v téme: Palenie a rozdrazdenie po sexe
Neprijemne

Ahojte, chceli by sme sa spytat na taku neprijemnu vec. S priatelom sme presli na HAK a tympadom sme prestali pouzivat kondomy. Predtym ked sme sa spravili a vytiahol gumu bolo vsetko fajn, maximalne som mala viac citlivy klitoris a nemala som par hodin chut na sex no teraz ked sa do mna spravi tak ma pali v posve. Nevie ci to nebude koli spermiam, ale je to velmi neprijemne. Vzdy sa musim ihned osprchovat aby to preslo a potom mam par hodin rozdrazdenu posvu a klitoris. Viete nam poradit ze preco?

AdamKrt

m25:

jednoduche. Nemala na to vplyv HAK, ale kondom. Ejakulat ide do kondomu a alergen sa nedostane do posvy, odkial sa ciastocne vsiakol do tela. Neprichadzas do styku s alergenom v ejakulate, nemas alergicku reakciu.

m25

ja som to mala vždy, ked som nepoužívala kondom, že som brala hak. bolo to na nevydržanie a sex na druhý den nehrozil.ale teraz už hak neberiem , máme len kondom a sexovať môžem častejšie a je to aj lepšie. neviem prečo to tak robilo , hoc sme lubrikant používali. ale teraz je to uplne super.

AdamKrt

Nemas alergiu na nejake potraviny ? Ak je Tvoj priatel potraviny, na ktore si alergicka, premietne sa to i do jeho semena a mozes dostat na to alergicku reakciu.

letnicka

môže to byť neznášanlivosťou spermií alebo má na tom podiel aj HAK ktorá údajne aj môže vysušovať sliznicu pošvy, resp.nie si dostatočne vlhka. Dobré je používať trochu tea tree lubrikantu, zvlhčí ťa to a zároveň predíde nepríjemným svrbivým až pálivým pocitom v pošve

bibisa

tak ako je niekto alergicky na latex tak mozes byt ty na jeho semeno.aj ty aj on ma vela bakterii dole takze tie sa zacnu byt a je s toho zapal alebo take neprijemne palenie ako mas ty...bud kondom alebo sa budes stale sprchovat alebo si rovno kup nejaky vyplach.