Ako na konika

AdamKrt

Teoreticky:

mec je ako penis a vagina je ako posva na mec. Priamka veduca stredom kazdeho z nich musi byt s tou druhou subezna.

Takze potrebujes len zistit, aky tvar ma Tvoja vagina. K tomu by sa Ti hodil nejaky rovny predmet, ktory moze Tvoja vagina stlacit a aby z nej trcal. Povedzme nejake rovne dildo, ktore sa moc neohne. Ak si ho strcis do vaginy a bude dlhsie, mozes si sadnut, ako na konika a dildo Ti bude ukazovat smer, ako je nastavena Tvoja vagina. Potom uz len musis pozriet, akym smerom stoji, ci je schopny stat penis Tvojho partnera. Ten musi ma DOBRU EREKCIU. Staci o trochu menej a uz sa bude ohybat. Mozno s tym ma problem. Ak ano, mozes ho vydrazdit, ak si to chces ulahcit ,alebo to chces rychlo, kup mu vakuovu pumpu na penis. Pri podlakovani ho bude mat riadne trvrdeho. Potom len vytiahnut a rychlo na vec. Nahnes sa tak, aby smer vaginy a penisu bol subezny. Samozrejmostou je velmi dobra lubrikacia a hned od zaciatku sa pohybovat, aby penis neklesol. Ak si tazsia, skus mu uplne nedosadat na brucho. Pripadne ak mas kratsiu vaginu a on dlhsi penis, tiez by mohol byt problem, ak by si plnou vahou dosadala az na koniec.

Staci to takto ? :)