Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Uzdička medzi hornými zubami

simka111

Ja mam už istú dobu stiahnute dasno pri jednom zube, nevedela som z čoho to je, moja zubarka sa k tomu nikdy nevyjadrovala až teraz ked som bola na dentalnu hygienu som sa dozvedela, že mi ho stahuje uzdička, ktorá je príliš vysoko... vraj by som si ju mala dať nadstrihnuť.. môže sa to dasno sťahovať viac a a viac až ku korenú zuba ????

Jozko Mrkvic

mne to robili hore aj dole ked som bol mensi, priprav sa ze nebudes moct dobre otvarat pusu a pravdepodobne budes isti cas na kasickach

kdejeIQ

Ahoj,
mne to robili este ked som bola mensia. A naozaj to nic neni, nemusis sa vobec bat ;)
Miesto ti opichaju, aby to umrtvili a potom normalne noznicami kusok ustrihnu, nejak zosiju a je to...trva to chvilu (tak 10-15 min.)a nie je to vobec bolestive. Cenovo ti neviem povedat...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.