co je zakladom vztahu?

jajka001_

tak na toto som este neprisla :) to asi musi mat chlap na to povahu, byt akcny a tahat tam aj frajerku...no vacsinou si takito zas najdu domasedky :)

cajik

aha :).. a ked uz sme pri vztahoch..ako sa da nakopnut chlap, ktory si je zenou prilis isty? myslim tym to, ze je neiniciativny.. jasne ze neocakavam ze to bude ako na zaciatku, ale obcas by mi dobre padlo keby ho napadlo aspon zavolat ma na pizzu, alebo len tak do mesta na caj, ci na horucu cokoladu :(

cajik

aha :).. a ked uz sme pri vztahoch..ako sa da nakopnut chlap, ktory si je zenou prilis isty? myslim tym to, ze je neiniciativny.. jasne ze neocakavam ze to bude ako na zaciatku, ale obcas by mi dobre padlo keby ho napadlo aspon zavolat ma na pizzu, alebo len tak do mesta na caj, ci na horucu cokoladu :(

cajik

aha :) a ked uz sme pri vztahoch..ako sa da nakopnut chlap ked si je zenou prilis isty ? myslim tym to, ze je neiniciativny, nevymysla program.. ako jasne ze necakam ze to bude ako na zaciatku, ale tiez by mi dobre padlo keby ho niekedy napadlo aspon vziat ma do mesta na pizzu (netvrdim ze to ma platit..), alebo len tak na horucu cokoladu, proste hocico :(

jajka001_

veľmi ťažko :) najskor az tak ze dospejes do stadia ze si uvedomis ze ten vztah ti viac skodi ako prospieva a napriek tomu v nom zotrvavas.

jajka001_

milli - ako u inych zavislosti, vacsinou to vidia skor ti ostatni...dalsia vec je zas akysi sposob symbiozy...vsetci sme na comsi ci komsi zavislí, len tie hranice...ked to zacne ten druhy zneuzivat, je zle