Diéta - poraď...

Príspevok v téme: Diéta - poraď...
Babikka12

Prosím Vás, zapájajte sa do diskusie len tí ktorí naozaj niekedy schudli a majú osvedčenú diétu...Za 1-2 mesiace by som chcela zhodiť 10kg...Uz som fakt zufala.. :// Kto vie ako prosím Vás kontaktujte ma monkaa@zoznam.sk
Nepíšte mi že NEJEDZ alebo čo.. lebo pribrala som nie z vlastnej viny..a teraz to potrebujem zhodiť...

Dakujem...

mnm

kolega teraz drzal 10dni neera kuru a schudol 7 kg..cely cas som si z neho robil srandu..ved uz sa poriadne najedz...neveril som ze vydrzi..ale vydrzal..a po skonceni si zmenil stravu. Rano zeleninove a ovocne stavy, zda sa ze sa mu vaha nevracia spät a tvrdi ze sa citi skvele.

mnm

kolega teraz drzal 10dni neera kuru a schudol 7 kg..cely cas som si z neho robil srandu..ved uz sa poriadne najedz...neveril som ze vydrzi..ale vydrzal..a po skonceni si zmenil stravu. Rano zeleninove a ovocne stavy, zda sa ze sa mu vaha nevracia spät a tvrdi ze sa citi skvele.

lukyjeff

Za 1 - 2 mesiace neschudneš 10 kg a ak hej tak určite nie zdravo a určite to nebude tuk. Rady nejedz alebo nejedz po piatej či 90 dňovka sú hovadiny, spomalíš si metabolizmus a len si pohoršíš. Viem aké je to chcieť rýchlo schudnúť veľa kg, ale radšej pomaly chudnúť zdravo tuk ako rýchlo chudnúť nezdravo svaly, viem o tom svoje. Drž sa!