vysokoskolsky vzdelani ludia

Príspevok v téme: vysokoskolsky vzdelani ludia
IvanaW

boze, preco su tak naduti a namysleni. Neviem ci mam take stastie iba ja ale este som nestretla normalneho prosteho cloveka s titulom. aj ked nepovedia nic priamo proste maju take reci povysenecke.
a zakazdym musia zdoraznit ze maju titul. samozrejme aj deti, muzi, zeny, strykovia, predkovia, susedia v ich okoli su samozrejme vzdelani.
vzdy daju pocitit svoju nadradenost a komentuju vsetko.
pritom o nic nejde. 5 rokov za nich stat platil odvody. akurat si viac toho precitali o danom obore, to z nich nerobi odbornikov na vsetko.
hnus.

rofl

lioness_01 napisala si, ze "ja len neznášam, ak po mne niekto vyštartuje za iný názor..."
ale ja mam z tvojich prispevkom dojem, ze hoci to neznasas na druhych, sama to robis.

ean

OK lioness, to je v poriadku, ja sam asi ta "sliepka" :) ktora obcas skloni hlavu, nerada sa hadam ved nejde o to, íst hlavou proti muru, ale skor o to, najst ocami dvere
prajem vela stasia

lioness_01

ean - ver, že sa mýliš... :)
ja len neznášam, ak po mne niekto vyštartuje za iný názor... ak by si si fakt dal/a tú námahu a prečítala si všetky moje príspevky, ktoré som tu kedy napísala, tak z 95% som ani raz nevyšla prvá. samozrejme, z času na čas sa to stane snáď každému, tým sa ale neospravedlňujem, no je skutočne fakt, že akonáhle sa ja vyjadrím niekde že som iného názoru, tak sa do mňa obuje aspon zo päť husičiek a začnú byť nepríjemné ... a ja keďže nie som sliepka, ktorá skloní hlavu, tak bohužiaľ...ozývam sa možno nepríjemne, ale ozývam sa :)

lioness_01

ivana, ja poznám rozhodne viac VŠ vzdelaných ľudí ako ty (1%) - a zatiaľ som žiadneho také ako ty opisuješ nestretla, ale v poriadku...

ean - pekné Vianoce aj tebe :)

ean

lioness
reagujes casto, ako "pitbul" vystartujes po krku kazdeho, kto ma iny nazor, prepac mozno sa ta dotknem ,ale si moc arogantna (usudzujem podla tvojich reagcii mozno sa mylim) podla mna sme sa vdaka arogancii dostali do bludneho kruhu , kde sice kricime, ze chceme rovnost, ale ked pride na lamanie chleba, chyba nam navzajom tolerovat rozdiely ktore su prirodzene pre kazdeho........
...samozrejme ze ta neodsudzujem ..... trosku zle reagujes a pouzivas nespravne slova

IvanaW

vobec nie preto ze so mnou nesuhlasis.ale preto lebo ma ponizujes, hodnotis ako neinteligentnu a zakomplexovanu,ty by si ako zareagovala keby ta cudzi clovek, ktoreho si v zivote nevidela a nepocula takto ohodnotil? a preco si myslim ze su vysokosk.vzdelani?lebo ich poznam. narozdiel od teba hodnotim iba niekoho koho poznam - dlhsie, vidim jeho chovaie, reci, sposob komunikacie, no a je to moja rodina (4 ludia),znami alebo spoluziaci na VS. no rokmi praxe uz zacinam aj cudzich rozoznavat.