Oči

Nessie

Vytahane oci mavaju vacsinou ludia s vyssimi dioptriami,ale ked zacnu nosit napr. kontaktne sosovky alebo pojdu na operaciu,oci sa vratia do normalu.jedna moja kamaratka mala dioptrie 10 a ked si dala dole okuliare,mala strasne male a vytahane oci,ale po par mesiacoch pouzivania kontaktnych sosoviek ich mala normalne.Niektori ludia nemaju vytahane oci uz po par dnoch.to zalezi na dioptriach a na dlzke a pravidelnosti nosenia okuliarov.

Alice

ale oni sa potom zase vratia do normalu,po nejakom case.moja spoluziacka mala take vytahane oci,ze uplne inak bez nich vyzerala a ked zacala nosit sosovky,tak teraz po case by nikto nepovedal,ze vobec niekedy nosila okuliare

susi

makra, no ja chapem, ale nevim ako inac tomu predijst,lebo to bude podla mna dost odveci, ked si v 18 necham zoperovat oci a sice nebudem nosit okuliare, ale budem mat vytahane oci...to aby som nosila ciste sklicka...to by ma fakt urvalo, poviem ti

makra

susi, ked budes okuliare menej nosit, ocka sa ti budu viac kazit, tym padom silnejsie dioptrie a "vytahane" oci mavaju prave ludia so silnymi dioptriami, cca vyse 5-6 dioptrii

susi

tak to nieje hlupost...videla som to uz u X ludi, proste vyzeraju tie oci tak ako stiahnute, mensie...neviem to opisat, to by ste videli..a okrem toho, u niekotrych ludi vidno, ekd si daju dole okuliare ze tie oci su ine, u ostatnych nevidno, jedine sa zmeni tvar, akoze nezvyk ze bez okuliarov, ale toto je nieco ine, tu sa menia oci..ja osobne zatial nemam myslim. mam asik 0,5 a 2,75 a nosim okuliare asi 6-7 rokov...len chcem vediet ako sa pred tym chranit..ci ich menej nosit, alebo co

Alice

no ja mam asi tak 1 na lave aj na prave.a tiez si myslim ze to moze byt len tym nezvykom,ked si tak okuliare dole.tak ja ich mam uz asi 2.5 roka a cely den ich nosim,takze uz si kazdy zvykol.

123456

vytahane oci????

to je somarina....

to je len opticky klam...

asi myslis to, ze slovek vyzera inac ked ma skluky a ked nie... okuliare nijak nepozmenuju tvar oka ani nesposobuju vytahanost ako to ty nazyvas... to je len ten zvyk, ze vidis niekoho stale v okuliaroch a potom si ich da dole a vyzera inac .....