Ako zbalit zenateho muza??

maria1113

debnaa, že sa nehanbíš, čo keby si sa tak trošku vcítila do pozície jeho ženy, vieš si predstaviť vôbec, čo musia také ženy prežívať, keď zistia také niečo, že ich manžel podviedol. Ja som to našťastie nezažila, mám dobré manželstvo a dúfam že nikdy nezažijem. Poviem ti jedno, keždému, čo raz podvedie sa to raz vráti, božia spravodlivosť existuje, poznám veľa prípadov. A vracia sa to naozaj nepekne, chorobou, alebo aj smrťou. Vieš poznám jeden prípad, keď chlap, ktorý bol ženatý nedal pokoj svojej bývalej, už vydatej a vymýšľal si na ňu všeličo , trvalo to niekoľko rokov, až nakoniec zomrel pred troma rokmi pri tragickej havári. A to je len zlomok všetkého, poznám veľa takýchto prípadov.

dobra vila

Viete, tema mozno vymyslena naozaj je, ale smutnym fakto ostava, ze taketo zeny naozaj SU! Je jedno, ci je toto vymysel a ci nie, ked taketo radodajky existuju.
Ospravedlnte moju hrubost, ja kypim od hnevu malokedy, ale toto je jedna z veci, kedy by som mlatit vedela ( :D ).
Takymto cundram (staci uz len to, ze sa ti v hlavke zrodila takato prekliata myslienka) prajem, nech sa im to v zivote trojnasobne vrati... V podobe ze padnes nakoniec na hubu, schytas niekde nejakeho syfilisika do daru a zostanes po cely zivot sama - na ocot.
CHCES SUKAT? TAK SA POSTAV NA ROH!!

cica3333

len ju nechajte!mam taky isty nazor je to obyčajna ku.va,,,,ale ono sa jej to všetko vrati,nemusi to byť zbabranym manželstvom,možno chorobou,stratou zamestnania,,,alebo niečim inym,,,takejto sa to vždy vrati,skor či neskor,a ona si chudera(lebo inak sa takato osoba neda nazvať)ani neuvedomi za čo to je:(((

Sue...

suhlasim,ze je to vymyslena tema vyslovene provokacna..ale ak to myslis naozaj tak ti poviem len tolko,ze si poriadna chudera...

blondska

No tak toto je fakt úbohé takto sa ponižovať..........aj tak pre neho nič iné nebudeš iba k...a a nič viac dobre sa na tebe vytrepe uľaví sa ale nič viac a ty ho chceš iba na sex a kde si zobrala tú odvahu niečo na také aj pomyslieť...........si si istá že práve ty mu budeš vyhovovať? a ak ťa nepobozkal keď ti blahoželal tým ti jasne dal najavo že nemá záujem ale také ako ty by som poslala kade ľahšie ale ako sa vraví božie mlyny melú pomaly ale isto len aby sa to tebe raz v živote nevrátilo aj to hned aj dvojnásobne.....

Fufulka

ďalšia chudera, ktorá si nevie nájsť normálneho chlapa a baží po ženatom... tomu sa hovorí zúfalosť..... ľutujem vás obe

alala

debnaa, niet nič ľahšie :o) Pekne sa na neho usmej, nos hlboké výstrihy, požiadaj ho, aby ti s niečím pomohol, proste, vyhľadávaj jeho prítomnosť. Snáď pochopí :o) Veľa šťastia.

Fufulka

to fakt nemáš kožu na tvári??? pýtať sa na toto? ak nevieš čo zo sebou a p..a ťa svrbí, tak choď do BA na Slovnaftskú a tam si môžeš j..ť kolko chceš a nechaj ženatých mužov na pokoji, jeblina.