Ako zbalit zenateho muza??

sisa666

Si prijebana nacisto?? Ti prajem z celeho srdca aby si sa vydala a prisla by nejaka flandra ako si ty a spravila by toto iste!! Ti nevadi, ze mozes znicit cele jeho manzelstvo a celu jeho rodinu?? Si natolko primitivna suka, ze ti to nedoslo v tvojej sprostej hlave ?? Presne take flandry ako si ty, by som upalila zaziva! Ste horsie jak bosorky, do pice!! Skap ty svina, zhoris zato v pekle jaka si !! Uboha a pod uroven, ja byt chlapom ani o teba nezakopnem!!

rozumiem ti

ako zbalit zenateho muza? hmmm, nechaj ma chvilu premyslat. a, mam to! zaves si na seba velku tabulu s napisom "lahka" a uvidis, ci sa chyti-najrychlejsi a najistejsi sposob. rataj vsak s tym, ze s tebou bude tak aj nakladat.

Kartágo

Hamba ti ty suka, ani netušíš ako sa ti to raz v živote vráti, už len pomyslenie na to!Tá prezývka ti sadla ako riť na šerbel DEBNA.

lentilka:)

Ak ti môžem poradiť zabudni na neho...a neskúšaj sa s ním zblížiť viac,budeš pre neho vždy tá druhá a ver tomu,že ak medzi vami aj niečo bude,nikdy neodíde od manželky a detí(to urobí len jeden zo 100).Takže nechaj ho žiť svoj život v kruhu jeho rodinky a hľadaj v iných vodách.