Poloha zo zadu - problém....

Príspevok v téme: Poloha zo zadu - problém....
zúfalá :(

Čaute... Mam trošku taký problém. Teda... pre mna to je velmi velký problém. S priatelom sme spolu 5 mesiacov, moc sa lúbime, ale... Už sme vyskúšali hocjaké polohy pri sexe, všetko sa nám páčilo, tam problém nie je. Problém je ten, že ja to nedokážem robiť zo zadu a to preto, lebo mam kapánek problém s ochlpením a na križoch a na vrchu zadku mam viac chlpov, jak by žena mala mať... Začla som na to brať aj lieky, ale ešte to je len pár dní, takže žiadne zmeny. On to určite cíti na dotyk, ale ja sa proste nedokážem otočiť, aby to ešte aj videl. Je mi z toho do plaču... Pri bývalom som sa dokázala otočiť až asi po dvoch rokoch. Ani si neviete predstaviť, aké mi to je hrozné mu povedať nie, ked chce, aby som sa otočila... Myslela som, že to nechá tak, ale už to chcel zase zo zadu a ja som sa z toho zas vykrútila a zase som sa cítila jak krava... Čo s tým? :((

sweater

:) tak mu to povedz, ze by si chcela tu polohu ale hambis sa za to a to a uvidis co ti nato povie :) a mozem ta uistit ze to bude nieco v tom zmysle, najskor usmev a potom zlatko ved ja ta strasne lubim a toto mi vobec neprekaza, si najkrajsia ze na na svete a ked ta skutocne lubi aj to bude mysliet zo srdca vazne. len mu to povedz, ved vo vztahu je velmi dolezita uprimna a otvorena kamonikacia medzi partnermi

zúfalá :(

nikto ?? som rozmýšlala to nejak voskom dať dole, ale to furt bude ajstak rásť... alebo odperoxidovať. nebude to smiešne? ...