Ženy sú závislé od mužov

rofl

xy:) ja by som ti prial byt niekedy chlapom. tiez to nie je vzdy pohodicka pohoda. ale dobre mas svoj nazor, ja mam svoj. akurat som tym svojim nazorom nechcel povedat, ze to mame my muzi tazsie ako zeny lebo neviem cim prechcadzaju pocas zivota zeny a vlastne ani ja ako chlap som si este mnohymi vecami nepresiel. ale toto je uz ina tema takze to uz dalej nebudem riesit.

inak ako dopadla sutaz? kto vyhral?

milli11

K tej bolesti, kto ju lepsie zvlada. Ja, ked sa silnejsie udriem, zo zaciatku je to taka bolest, ze sa mi cely svet zastavi a ze to nerozchodim, nerozhybem. Avsak o malu chvilu, par minutok, to rychlo prejde.
Avsak. Raz (mala som asi 13) som mala v skole uraz na telesnej. Skoncili sme telesnu, este som 2 hodiny presedela s mierne bolavou rukou za lavicou. Nikomu som nic nepovedala, myslela som, ze to prejde. Ked som sa tej ruky nedotykala, ani velmi nebolela. Vtedy som dokonca zistila, ze dokazem zaviazat snurky na topanke jednou rukou. :D
Prisla som domov a az vecer som rodicom povedala, ze ma boli ruka, ale to mi uz aj napuchla. Boli sme u lekara, zistil hematon, osetril, obviazal.

lost

Necital som ale priklanam sa k 4.

kazdy ma svoj pohlad a vsetko je relativne..

mozem mat pravdu JA a zaroven aj TY.. lenze mi to ego alebo cokolvek nepripusti priznat si to a mozno aj vice versa..