Ženy sú závislé od mužov

uhlie

Tak najde sa tu prosim niekto, kto mi to vysvetli, ako to vlastne je?

Zeny tvrdia, ze sa nestazuju, ale vsade sa stazuju. Tvrdia, ze su odolnejsie a znasaju bolest, ale zvelicuju aj zlomeny nechet.

1. Niekto tu strasne klame
2. XY ma pravdu a vsetci ostatni su koko.i, lebo zenam nerozumeju anechapu, ze sa nestazuje a neosocuje a je odolnejsia a to aj napriek tomu, ze sa stazuje, osocuju a vadi jej as zlomeny nechet.
3. Nikto nicomu nerozumie
4. Vsetci vsetkemu rozumeju a maju pravdu, ale len trochu.

Ve

Neviem čo sa tu rieši...ale podstata je taká, že nikto by nemal vlastné šťastie a spokojnosť podmieňovať niekým a niečím....

Ak som ja spokojná, určite bude aj okolie príjemnejšie, ako keby som sa sťažovala neustále..

Som happy, že muži existujú, bez nich by sme tu neboli, bolo by to nudné, veeeľmi :-)

xy:)

rozumiem ti: no vidis to :) nie som nabrusena, len urazeny chlap - ved vies, ty si pisala ze to je horsie ako mor tusim :D

rozumiem ti

xy: uuuu, a ze kto je nabruseny? :-)) no ty kks, vono se mi to tady za chvili zacne i praat... anebo cicmat :)))

xy:)

fighter:
auajs.. za prve by si sa mohol vyjadrovat normalne, bez vulgarizmov. cielom mojho prispevku bolo vseobecne konstatovanie, ktore som vysvetlovala ako reakciu na moj predchadzajuci prispevok, tak neviem, akym pravom si tu skocil na krk. oznacenie prezyvky je slobodna volba, takisto, ako sa slobodne vyjadrovat. taky tak mozem tvrdit zas ja, ze ak nie si prevteleny hannibal alebo hector tak nemas pravo pouzivat prezyvku fighter. okrem toho si precitaj, kolko prispevkov tu pisu tiez chlapi, ktori sa stazuju na nejaky problem, nielen baby. mne je uplne jedno, co sa tebe stalo a si sa nestazoval, takisto ani ja tu nebudem vypisovat, cim som presla ja, lebo to aj tak nikoho nezaujima a ze si vobec gratulujem, ze som medzi zivymi. bolest som myslela aj fyzicku, aj psychicku, ale je mozne, ze v mojom okoli poznam viac silnejsich zien ako muzov. vyjadrujem svoj sujbektivny nazor, cize to neznamena, ze to, co hovorim, je vedecky dokazane a ze to je naozaj pravda. to snad pochopi aj debil. alebo je pre teba normalne niekoho s odlisnym nazorom rovno ukrizovat? nemyslim si, ze som pojedla vsetku mudrost sveta, clovek sa kazdym dnom uci, vzdy, ked otvorim nejaku mudru knizku zistujem, kolko vela veci neviem. aj ked som bola odkazana sama na seba v jednom z najvacsich miest na svete, alebo v primitivnej krajine v afrike, vsade som sa vela ucila a makala bez reptania, nebol cas na to, aby si clovek sadol a poreval aspon a uz vobec nie sa stazoval a si vyprosujem, aby sa tu nejaky chlap s urazenym egom vyvrsoval, pride mi to smiesne, ved je to diskusne forum, ale mam pocit, ze par ludi nevie, co to znamena. mam rada mudrych ludi, rada sa od nich ucim, mam rada inteligentnych ludi, ale hlavne ocenujem inteligentne chovanie. a hlavne sa mi zda primitivne urazat niekoho, o kom nevies ani zhola maci prd. tot vsetko smerom k tebe.

uhlie

Tak teraz tomu celkom nechapem. Citam tu rozne temy v ktorych sa zeny stazuju na akne, uzke stehna, siroke stehna, male prsa, velke prsa, biele bodky, cierne bodky, suche vlasy, prilisnu zavislost partnera, alebo jeho nezavislost, na pracu blizo cesty a kopu dalsich koko.in a nerozumiem tomu. Teda zena ked sa stazuje, tak je spokojna a vlastne sa nestazuje, alebo ako to je? Ako sa to nestazovanie u zien vlastne prejavuje? Neje.e tu niekomu tak trochu?
XY, co ty na to?