Cvicenie s vlastnou vahou - brucho, biceps

ciel

Ja dlhodobu nevladzrm monotoniu vzdy musim robitvnejake obmeny.Ja do buduceho leta musim zhodit adpon polovicu monotonia s cinkami a vladtnou vahou nevydrzim.Podlana by kazdy mal si najst sposob sportu kt je bluzky jeho povahe.V posilnovani a vladtnou vahou cbicit je premna hlavne monotonia bez obmiwn nezazivne.Beh teraz tazky pre mna lebo mam velku nadvahu.Len dufat mozem ze stavy v hlave moj plan neprekazu.Stepper by mi vyhovoval ale velmi drahy je tahk jo gymenim Aza schody Moj plan je takyto 2x denne vyst 3x na 12poschodie pricom to kombinovat behom.Doobedu 3x vyst na 12 poschodie A poobede zavazie na litka v com je dva kg piesku vyjst na 12poscjodie po dobu roka.Raz v tyzdni pondelok relax den.Taz tyzdenne plavaren.Strava vsetko jest uhlohydrady zbrzdit cizr 1chlieb jazdy den viac zeleniny kus masa bielkoviny zvysit a ovocie.Nic nevylucovat zo stravy ani cjlieb len ho minimalizovat.Problem je ze travim vela cadu mimo domova a esre aby choroba koli ktorej som pribrala teda stavy v jlave nezabrzdili trening.Ja nevladzem monotoniu a spolocny aetobig alebo spolocne precvicenia neznasam.

sunquick

Rozmýšľam, že by som cvičil radšej doma ako vo fitku, akosi mi vadia tí nafutrovanci čo sa tam pohybujú. Dosť robím kliky a vyhliadol som si zaujímavú pomôcku:­ biceps.s­k/push-up-pro

Máte niekto s takýmto náradím skúsenosti?

Jambrich

existuje nejaký cvik vlastnou váhou na biceps, ak velmi na biceps zameraný nieje, tak by som chcel vadiet o nejakých ktorí ho aspon trochu zatažuju

tinkab

K tým rotopedom, steperom....môžem doporučiť náramok FB na zvýšenie výkonu, cvičenie by sa malo predĺžiť o pol hodinu a viac. Tento produkt bol vyvinutý spoločnosťou Nasa pre športovcov na zvýšenie výkonu, sily....
Odporúčam každému kto chce rýchlejšie schudnúť.Ak chcete vedieť viac napíšte mi na mail. 0505lulu@gmail.com

Lukys

Počuvaj ma Treningboy , mudrlant, serusako ma docela pravdu :)ˇak cvičíš na hrazde lepšie sa aj vyrisuješ a ten sval je krajši jak keby si ho robil s činkami , jasne je dobre mať činku na bicepsi :) mne stačí hrazda dve činky jedna velká na tlaky :) to je všetko :) zatial cvičím zo svojou váhou a stačí mi to

TrainingBoy

skus posilnovanie.sk je tam toho sice dost vela a dost neprehladne no povedal by som ze jedna z najpresnejsich a najpravdivejsich stranok

TrainingBoy

tak za prve, rad by som vedel preco len s vlastnou vahou?
a za druhe serusako ako velmi sa do toho rozumies ze tu davas tolko mudrosti? to je len strohe odporucanie, ziadne "aspon 100" neplati, plati len ze treba obmienat a cvicit pravidelne. Za dalsie kliky su na biceps ucinne ako olej na hasenie ohna, na skutocne precvicenie bicepsu treba cvicit biceps
a teraz k veci, ak chces nieco vediet tak si o tom najskor nieco precitaj, nemozes cakat ze ti tu vsetko budu do podrobna vypisovat, ak potom nebudes niecomu rozumiet, kludne sa spytaj, nevies kde? skus google "cviky na biceps" a potom to iste aj na brucho a vyber si tie ktore sa ti pozdavaju...mne osobne sa zda divne cvicit len dve partie, hej medzi zaciatocnikmi byva taky osial, ze chcu velky biceps a vypracovane brucho, lenze o tom to nie je a pokial to pochopis tak uz len tym sa dostanes o dost dalej nez vacsina zaciatocnikov
ako tu uz spominal, potrebujes hrazdu a mne prijde jednoduchsie mat cinku ktoru nemusis montovat niekam na stenu alebo medzi dvere a mozes si menit vahu, co u seba velmi nemozes
ale je na tebe co si vyberes ...

serusako

na brucho máš zdvíhanie nôh do 90 stupňov (3 alebo 4 série po 20) a klasické brušáky, aspoň 100 každý deň. Na biceps kliky (zároveň aj na hruď) a zdvíhanie na hrazde. Lepšie nepoznám :D