"(po)mononukleoza"

Príspevok v téme: "(po)mononukleoza"
sumcek

Zdravicko, mam otazku (neuveriteľné, však?). Pred pol rokom, cca v aprili, som prechodil mononukleozu. Liecil som sa popri praci ambulantne na infekčnom. Od vtedy mam zvačšené uzliny na krku a v slabinách. Istu dobu som bol aj dost unaveny, ale to prešlo. Všetky testy na inf su v pohode, len Ig-čka, ktore som mal vždy kvoli alergiam zvýšené vyskakujú do závratných výšok. Infektologiča povedala, že s tym nič neurobí, imnunológ to isté, obvodná detto... Pridružili sa mi ale aj kožné problémy. Na krku červenkasté suché fľaky, na chrbte z vyrážok chrasty, ktorých sa neviem zbaviť. Može to byť pozostatok tej mononukleózy? A ako s tým bojovať? Ešte raz pripomínam, že infekčná doktorka povedala, že čo sa jej odboru týka som zdravý(tak isto aj pečeň, až na Gillberta).

simina 37

sumcek , určite si prečitaj prispevky od RNG, ja som mala to iste ako ty , lekari mi tiež nevedeli pomôcť. Maš oslabeny imunitny system aj ked hodnoty ako hovoriš su v norme , apon mne sa začali širiť v črevach plesne . To preto ta koža, ja som mala červene flaky po celom tele miestami to preražalo až do pluzgierov, a to všetko sposobuju plesne + ženske problemy. Lymfatycky system som mala na kolenach a uzliny ako pingpongove loptičky. Rady od RNG mi velmi pomohli a k lekarom už vobec nechodim, liečim sa iba tym čo on doporučuje.On už sem tak často neprispieva tak si musiš jeho prispevky vyhladať vo vyhladavači.